Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Giorgio Armani Power Fabric – mocno kryjący podkład

Giorgio Armani Power Fabric – mocno kryjący podkład

1
armani power fabric

Dom mody Armani to jeden z najpotężniejszych graczy w świecie mody. Coraz śmielej poczynia sobie także w branży kosmetycznej, czego dowodem są kolejne, wyjątkowe produkty. Takie jak podkład Power Fabric.

Power Fabric – mocno kryjący podkład (259 zł)

Giorgio Armani stworzył Power Fabric – nowy podkład, który łączy trwałość krycia z świetlistym, lekkim jak druga skóra wykończeniem. Podkład gwarantuje nieskazitelny makijaż. Podobnie jak ponadczasowa, klasyczna marynarka Armaniego, Power Fabric został stworzony, aby stać się nieodłącznym atrybutem wszystkich nowoczesnych i eleganckich kobiet sukcesu. Podkład Power Fabric kryje niedoskonałości, nadając cerze nieskazitelny, naturalny wygląd.

power fabricNieskazitelna cera

Power Fabric to produkt, który sięga korzeniami do dwóch legendarnych formuł: Maestro Fusion Makeup oraz Eye Tint.

  • Zainspirowany podkładem MaestroFusion Makeup zawiera koncentrat olejków pielęgnacyjnych, które zapewniają cerze długotrwały blask.
  • Czerpiąc z formuły płynnych cieni do powiek Eye Tint,Power Fabric został wzbogacony w czyste pigmenty, które oferują czystość i głębię kolorów.

Rewolucyjna formuła, która umiejętnie łączy olejek o bardzo delikatnej i lekkiej konsystencji i zawiesinę pigmentów, łatwo się rozprowadza i stapia się ze skórą. Perfekcja, której nie czujesz.

Moc zaklęta w olejkach

Nawet najlepiej kryjący podkład nie spełnia swojej roli, jeśli nie jest odpowiednio trwały. Chcąc zapewnić najlepsze rezultaty, zostały wyselekcjonowane trzy rodzaje substancji bazowych o różnym stopniu lotności:

  • nielotne olejki, gwarantujące komfortową aplikację;
  • częściowo lotne olejki dodatkowo ułatwiające rozprowadzanie podkładu oraz zapewniające równomierny rozkład koloru;
  • lotne związki, dzięki którym makijaż długo pozostaje idealny jak po nałożeniu.

Unikalna konsystencja

Po raz pierwszy podkład Giorgio Armani łączy pełne krycie z tak lekką, zmysłową konsystencją. Z chwilą nałożenia, konsystencja stapia się ze skórą, tuszując niedoskonałości i tworząc na powierzchni twarzy matowy, niewyczuwalny woal. Makijaż pozostaje niezmieniony przez 16 godzin. Power Fabric to niezawodny partner dla najbardziej wymagających kobiet. Sprawia, że są piękne, naturalne i pewne swej urody.

Siła ochrony

Formuła zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 25, który skutecznie blokuje szkodliwe promieniowanie UVA i UVB na poziomie PA++. Skóra jest w najlepszych rękach przez cały dzień.

Odcienie idealne dla każdej karnacji

Każda kobieta jest inna i niepowtarzalna, dlatego paleta power fabric składa się z 12 odcieni. Formuła dopasowuje się do każdej karnacji oraz doskonale kryje cerę, nie roluje się i nie zbiera w drobnych zmarszczkach.

Power Farbric dostępny jest w wyselekcjonowanych perfumeriach Douglas.

 

 

1 KOMENTARZ