Strona główna DIETA I ZDROWIE CZYSTOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

CZYSTOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

0
papier Velvet

Nawilżany papier toaletowy Velvet sprawia, że możemy czuć się czysto i świeżo. Zawsze i wszędzie! Na co dzień, w pracy, biegnąc na ćwiczenia, zakupy czy randkę. Jest niezbędny w czasie wakacyjnych podróży. To też najlepszy papier do nauki higieny dla dzieci. Poznaj jego wszystkie zalety!

Dzięki nawilżanemu papierowi Velvet zyskujemy poczucie komfortu i pewności własnego ciała w każdej sytuacji.

Codzienna higiena

nawilżany papier toaletowy VelvetNawilżany papier toaletowy jest niezastąpiony w każdej łazience – to niewielkie, nowoczesne i inteligentne rozwiązanie sprawia, że wreszcie możemy czuć się czysto o każdej porze dnia. W codziennej higienie najlepiej sprawdzi się nawilżany papier Velvet Pure, który oczyszcza miejsca intymne łagodnie jak woda, a jednocześnie bardzo skutecznie dzięki formule z odpowiednim pH i zawartością kwasu mlekowego. Jest wyjątkowo delikatny, bezzapachowy, hipoalergiczny i przetestowany dermatologicznie. Może być używany codziennie zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.

Wszystkie warianty nawilżanego papieru toaletowego Velvet zostały przetestowane dermatologicznie, nie zawierają alkoholu, parabenów, składników z grupy PEG oraz są biodegradowalne. Produkty te można po użyciu bez obaw wrzucać do toalety tak samo jak zwykły, suchy papier toaletowy. Ponadto wszystkie dostępne są w opakowaniach ze specjalnym, wygodnym zamknięciem z klapką, które zapobiega wysychaniu produktu.

Nawilżanego papieru toaletowego Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort pełnej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

Świeżość dla aktywnych!

Nasz każdy dzień jest wypełniony po brzegi: wstajemy wcześnie, potem prysznic, śniadanie, szkoła, praca… Mamy mnóstwo spraw do załatwienia od samego rana, a wieczorem jeszcze zakupy, fitness… ciągle w biegu!

Jeśli mimo tylu zajęć chcesz czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień, zabierz do torebki nawilżany papier toaletowy – tutaj szczególnie polecamy wariant Velvet Rumianek i Aloes, który dzięki specjalnie dobranym ekstraktom roślinnym nawilża i pielęgnuje skórę, a dzięki zawartości kwasu mlekowego ma pH odpowiednie dla okolic intymnych. Velvet Rumianek i Aloes ma delikatny zapach, który zapewnia dodatkowe uczucie świeżości w najbardziej aktywnych momentach dnia.

Nawilżany papier toaletowy Velvet
Opakowanie nawilżanego papieru toaletowego Velvet Rumianek i Aloes zawiera 42 listki wilgotnej, miękkiej, mięsistej włókniny, dostępny w cenie około 6 zł

Nauka higieny dla najmłodszych

Kiedy dziecko ma około 2-3 lat przestaje nosić pieluszkę i załatwia swoje potrzeby na nocniku lub już na prawdziwej, dużej toalecie, jak mama i tata. Czy jednak maluch potrafi odpowiednio, samodzielnie zadbać o swoją czystość? Niezwykle prostym i skutecznym rozwiązaniem jest nawilżany papier toaletowy Velvet Junior. Dzięki temu, że jest to papier „mokry”, małemu dziecku jest o wiele łatwiej nauczyć się skutecznej higieny.

nawilżany papier toaletowy Velvet

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior ma delikatny, brzoskwiniowy zapach i jest zapakowany w ładne, praktyczne opakowanie z klapką chroniącą przed wysychaniem – dzięki temu zachęca najmłodszych do nauki samodzielności, a rodzicom pomaga we wprowadzaniu zasad i rytuałów higienicznych od najmłodszych lat. Najwygodniej przechowywać go w bliskim sąsiedztwie toalety i nocnika, na przykład na koszu, półce lub szafce. Delikatna formuła nawilżanego papieru Velvet Junior, odpowiednie pH, zawartość kwasu mlekowego sprawia, że produkt może być bezpiecznie stosowany do higieny miejsc intymnych u dzieci.

Czystość i świeżość w podróży

PAPIER VELVETPrzed nami wakacje i okres… korzystania z toalet różnej jakości. Aby zawsze czuć się w pełni czysto i świeżo, jak w domu, koniecznie zabierz w podróż nawilżany papier toaletowy, np. bezzapachowy Velvet Pure, który może być stosowany przez całą rodzinę – dorosłych i dzieci. Warto zapakować go także do plecaka nastolatka, kiedy wybiera się na obóz czy rajd – przyda się na pewno w wielu sytuacjach, ponieważ oczyszcza miejsca intymne łagodnie jak woda, a jednocześnie skutecznie dzięki formule z odpowiednim pH i zawartością kwasu mlekowego.

nawilzany papier toaletowy Velvet
Opakowanie nowego nawilżanego papieru toaletowego Velvet Pure zawiera 42 listki wykonane z wilgotnej, miękkiej, mięsistej włókniny. Dostępny jest w cenie około 6 zł

konkurs Velvet

Dowiedz się więcej o produktach Velvet na www.swiatvelvet.pl

logo Velvet