Strona główna Wszystkie nowości Depilacja laserowa i inne zabiegi, które warto wykonać przed wyjazdem na urlop

Depilacja laserowa i inne zabiegi, które warto wykonać przed wyjazdem na urlop

0

Urlop to przede wszystkim czas wypoczynku. Wakacje nie powinny wywoływać żadnych stresujących sytuacji. Natomiast niezadowolenie z własnego wyglądu może zepsuć nawet najwspanialsze plany urlopowe. By temu zapobiec, warto zdecydować się na zabiegi, które poprawiają nie tylko samopoczucie, ale i prezencję. Przykładem jest depilacja laserowa. W artykule wyjaśniamy, dlaczego polecany jest zabieg depilacji laserowej i jakie zabiegi kosmetyczne można sobie zafundować przed wyjazdem na urlop. 

1. Dla kogo depilacja laserowa?

2. Nie tylko laserowe usuwanie włosów

3. Ciało bez depilacji laserowej: stres przed włożeniem kostiumu kąpielowego

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób marzy o tym, by zapisać się na depilację laserową.  Wynika to z tego, że po serii zabiegów depilacji laserowej można mieć gładkie ciało przez dłuższy czas. Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą tradycyjnych metod może być czasochłonne, powtarzalne i dość uciążliwe w skutkach ubocznych („truskawkowa skóra” po goleniu tradycyjną maszynką, zadrapania). Na dodatek samodzielne usuwanie owłosienia może być trudne i niezbyt dokładne. Zabiegi takie jak depilacja woskiem muszą być ponawiane mniej więcej po trzech tygodniach. Natomiast po ostatnim zabiegu depilacji laserowej można oczekiwać trwałego efektu. Laserowe usuwanie owłosienia może wymagać zabiegów przypominających. Na zabiegi depilacji laserowej można zapisać się na stronie https://dknstudio.pl/depilacja/

Dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie pozbyć się swojego zbędnego owłosienia. Chodzi przede wszystkim o trwałe usunięcie włosów z wybranych części ciała. Przykładowo może to być depilacja laserowa nóg. Zabieg laserowej depilacji może zlikwidować też uciążliwy meszek na twarzy. Pozbycie się niechcianych włosów to ulga dla każdej kobiety, która chce się dobrze zaprezentować w kostiumie kąpielowym. Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna, ale nie da się wykluczyć sytuacji, w której bardziej wrażliwe osoby będą narzekać na dyskomfort w trakcie zabiegu. Na pytanie, czy depilacja laserowa boli, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jest to dość indywidualne odczucie. Gdy w grę wchodzi depilacja laserowa, Warszawa zachęca do skorzystania z usług specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy przyjmują w DKN Studio. Cena powinna mieć znaczenie podrzędne. Korzystniej jest wybrać się na zabieg do renomowanych specjalistów, niż ryzykować zdrowiem, decydując się na „okazje”. 

Nie tylko laserowe usuwanie włosów

By na urlopie mieć „święty spokój”, można przed wyjazdem na urlop zdecydować się na zabiegi takie jak brwi permanentne, pedicure i manicure. Klinika medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich potrzeb. Osoby, które nie są zadowolone ze swojej figury, mogą wybrać modelowanie sylwetki. Trzeba pamiętać, że zarówno na zabiegi laserowego usuwania owłosienia, jak i na inne innowacyjne zabiegi, trzeba zapisać się z rozsądnym wyprzedzeniem. Przykładowo na tydzień przed wyjazdem, po jednej sesji depilacji laserowej, nie można oczekiwać żadnych efektów. Usuwanie owłosienia laserem to seria zabiegów. 

Ciało bez depilacji laserowej: stres przed włożeniem kostiumu kąpielowego

Osoby preferujące standardowe metody depilacji powinny zapisać się między innymi na zabieg depilacji woskiem. Nie mają jednak żadnej gwarancji, że w czasie urlopu nie pojawią się nowe włoski. Dlatego korzystniej jest zapisać się na depilację laserową, przy czym trzeba dopasować czas trwania sesji do daty wyjazdu na wakacje. Dzięki zabiegowi depilacji laserowej żadna kobieta nie będzie się stresować niechcianymi włoskami.