Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE DODATKI ŚLUBNE

DODATKI ŚLUBNE

0

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w naszym życiu, w którym musimy wyglądać po prostu perfekcyjnie!

tekst: Ilona Choroszy

Czy wiesz, że zwyczaj noszenia przez pannę młodą białej sukni rozpowszechnił się dopiero w XIX wieku? Wcześniej damy zakładały na tę okazję swoją najlepszą suknię, którą mogły nosić również po ślubie. 

Ślub to dzień, kiedy oczy wszystkich są zwrócone tylko i wyłącznie na ciebie! Dlatego też tak ważny jest wybór nie tylko idealnej sukienki, ale również bielizny, torebki czy butów.

Bielizna

Szczególnie polecamy gorsety, które świetnie ukryją takie niedoskonałości, jak wystający brzuszek. Oprócz tego podniosą biust niczym najlepszy push-up. Do tego koniecznie dobierz białe pończochy! W tej bieliźnie z pewnością będziesz czuła się seksownie, a więc gotowa na noc poślubną! 😉

od lewej: Twin Lingerie, Gatta

Buty

Ślubne buty powinny być nie tylko piękne, ale też wygodne, gdyż musisz w nich wytrwać do białego rana! Nie wybieraj więc niebotycznie wysokich szpilek. Przecież nie chcesz spędzić tego dnia, myśląc o bólu i otarciach. Jeżeli twój wybranek jest niski, a nie chcesz wyglądać na wyższą od niego – wybierz białe baleriny!

od lewej: szpilki do kostki (Menbur, 499 zł), buty na niskim obsacie (Menbur, 299 zł), baleriny (Menbur, 299zł)

Torebka

Ten element nie jest koniecznością w ślubnej stylizacji, jednak może dodać jej szyku. Nam szczególnie spodobały się białe puzderka z eleganckimi srebrzeniami.

od góry: białe puzderko (Menbur, 139 zł), torebka z perełkami (Menbur, 148 zł), biała torebka z kokardką (Menbur, 139 zł)

Dekoracje

To nie tylko wspaniale nakryty stół (inspiracje znajdziesz w katalogu polecanego przez nas sklepu internetowego – www.slubnezakupy.pl), ale też różne gadżety. W sklepie slubnezakupy.pl znajdziesz oprócz klasycznych- zabawne, np. naklejki na buty ślubne rozbawiające gości, figurkę na tort weselny „uciekający pan młody”, wystrzałowe róże czy bańki mydlane – łabędzie. Polecamy!

Poprzedni artykułDOMOWY MANIKIUR
Następny artykułWELLNESS QUEEN – WŁOSY JAK TWOJE WŁASNE!