Strona główna DIETA I ZDROWIE DREWNIANE ZABAWKI CIOCI ZOI

DREWNIANE ZABAWKI CIOCI ZOI

0

Drewniane Zabawki Cioci Zoi charakteryzuje ponadczasowy design, prostota, staranne wykonanie. Modele zarówno dla niemowlaków, jak i starszaków tworzone są po to, by poprzez zabawę uczyły, inspirowały i rozwijały wyobraźnię.

Badania wykazują, że zabawki łączące ciepłe, naturalne kolory i prostotę konstrukcji wpływają pozytywnie na rozwój dziecka. Stąd pomysł na drewniane zabawki, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnym wzornictwem i precyzją wykonania.

 Dla małych i tych nieco starszych 

Dostosowane do rączek najmłodszych, małe autka i zwierzątka pomagają rozpoznawać pierwsze figury i kształty. Są przyjemne w dotyku – dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa już od okresu niemowlęctwa.

Klasyczny design i funkcjonalne wzory to cechy zabawek dla starszaków. Zachęcają one do wspólnej zabawy, budowania, ćwiczenia zdolności ruchowych, pobudzają wrażliwość, myślenie i postrzeganie rzeczywistości.

Drewniane zabawki sa niezwykle trwałe, wykazują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 A co z bezpieczeństwem? 

Drewniane Zabawki Cioci Zoi spełniają standardy bezpieczeństwa wymagane polskim i unijnym prawem. Bezpieczeństwo gwarantują nietoksyczne materiały, z których zabawki są wykonane, m.in. polskie drewno bukowe, czereśniowe czy orzechowe. Kleje użyte do łączenia elementów tworzone są na bazie wody, bez zawartości formaldehydu. Małe autka i zwierzaki impregnowane są woskiem pszczelim pochodzącym z okolic Grybowa. Dzięki temu dziecko bez żadnego zagrożenia dla zdrowia może brać je do buzi – zabawki nie uczulają.

 Etyczna produkcja = odpowiedzialność środowiskowa 

Nasz Mistrz stolarski z pasją tworzy zabawki Cioci Zoi, a efektem jego pracy są garbusy, kolejki, samoloty, pojazdy małe i duże, ale też przeróżne zwierzaki. Zarówno drewno, jak i wosk pszczeli użyte do stworzenia każdej zabawki, są pochodzenia lokalnego. Kleje na bazie wody spełniają normy europejskie.

Do produkcji opakowań wykorzystywana jest tektura pochodząca z recyklingu.

Zabawki są ekologiczne, w 100% nadają się do recyklingu, mogą zmaterializować się w naturalny sposób bez wydzielania szkodliwych substancji. W miarę upływu czasu zabawka się zmieni, drewno dojrzeje, charakterystycznie ściemnieje i kiedy osiągnie kres swojego życia stanie się naturalnym nawozem.

Drewniane Zabawki Cioci Zoi stymulują rozwój fizyczny, ale oddziaływują też na zmysły dziecka. Dzięki nim zabawa jest mądra, rozwijająca i bezpieczna. 

Najważniejsze jednak jest to, że dzieci je lubią! 🙂

 Gdzie kupić? 

Drewniane Zabawki Cioci Zoi można spotkać w wielu klubokawiarniach i sklepach przyjaznych dzieciom (min. Las rąk, Lalala, Kredka, Mito, Kultowe Dobranocki, Lamala, Tamika w Warszawie) lub też bezpośrednio u Cioci Zoi.

Sprawdź na www.facebook.com/zabawki.cioci.zoi

Polecamy!

Poprzedni artykułHAIR FASHION SHOW W GDAŃSKU!
Następny artykułTRĄDZIK DOROSŁYCH
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.