Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY DSQUARED2 POTION FOR MAN

DSQUARED2 POTION FOR MAN

0

Zapachowy eliksir dla mężczyzn, inspirowany laboratoriami przyszłości. Jego aromatyczno-drzewno-bursztynowe składniki wodzą na pokuszenie. Świetny flakon!

 

Kompozycja

Nosem tego zmysłowego eliksiru jest Annick Menardo. Oto jego przepis:

  • Rankiem, gdy wstaje słońce, włóż 2 świeżo zerwane listki czerwonej mięty z 2 szczyptami pełnego życia dzięgielu i gałązki aromatycznego tymianku do glinianego czajniczka, dodając 3 miarki źródlanej wody. Zagotuj miksturę i pozwól, aby się gotowała na wolnym ogniu przez 10 minut, następnie odstaw do ostygnięcia. Po dmuchnięciu w eliksir 9 razy włóż go do lodówki.
  • W południe dodaj do mikstury 6 świeżo zerwanych płatków róż, 4 pełne życia czarne ziarna pieprzu, 2 krople gorzkiej gencjany oraz 1 i pół laski cynamonu – gotuj przez godzinę.
  • Odstaw eliksir, a o zachodzie słońca dodaj garść zmielonego kaszmirowego drzewa, 2 zakropienia intensywnego paczuli, 1 miarki uwodzicielskiego bursztynu oraz 10 ml promiennego piżma. Zamieszaj eliksir dziewięć razy za pomocą drewnianej łyżki, przecedź i przelej do butelki z ciemnego szkła.

Używaj, kiedy jesteś w uwodzicielskim nastroju…
 DSquared2 Potion for Man należy do zmysłowej rodziny aromatyczno-drzewno-bursztynowych zapachów.

 

Dsquared2 Potion for Man

Woda perfumowana Potion DSquared2 (100 ml, 340 zł; 50 ml, 245 zł; 30 ml, 165 zł). 

Flakon

Bursztynowy odcień zawartości jest widoczny w przezroczystym szklanym flakonie, którego boczne żłobienia dodają męskości, lecz także przypominają antyczne kryształowe flakony perfum. 
Flakon z przodu przedstawia płaskorzeźbę, geometryczną elegancję, gdzie trzy etykiety identyfikują zapach poprzez nazwę, składniki i zawartość. 
Czarna lakierowana zakrętka „millerighe” w stylu aptekarskim dodaje flakonowi elegancji.

Gama Potion

Koncept kwintesencji sięga wstecz do dni, gdy ludzie myśleli, że jedynym sposobem osiągnięcia czystej esencji było pięciokrotne jej przetworzenie. Odkryta i wynaleziona na nowo, odmieniona dzięki nowoczesnej wiedzy naukowej, obecnie budzi się do życia w linii kosmetyków Potion for Man. Metodologia pięciostopniowa, która wiernie odzwierciedla starożytną alchemiczną procedurę, ale także wdraża najnowsze odkrycia naukowe, jest technologicznym przełomem uwydatniającym najlepsze cechy składników, czy to zapachowych, czy surowców formuły. Opracowany specjalnie dla Potion for Man jest jedyną w swoim rodzaju wiedzą używaną wyłącznie do tworzenia tych unikalnych produktów. W skład linii pielęgnacyjnej wchodzą:

  • balsam w spreju po goleniu – wydajna alkoholowa formuła dla intensywnego efektu świeżości, pozostawiająca skórę stonizowaną i pachnącą (100 ml, 219 zł)
  • naturalny dezodorant w spreju oraz dezodorant bezalkoholowy – jeden to naturalny sprej z alkoholem, drugi to produkt bezalkoholowy (100 ml, 107 zł – każdy)