Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE ZABAWNE CZAPKI

ZABAWNE CZAPKI

0

Za nami pierwsze jesienne chłody, a przed nami mroźna zima – czas najwyższy pomyśleć o sprawieniu sobie ciepłego nakrycia głowy. Wydawać by się mogło, że w tej dziedzinie trudno o oryginalność, ale nic bardziej mylnego! Już w zeszłym sezonie ze sklepowych półek nieśmiało kusiły nas niebanalne, wesołe czapki rodem z działów dziecięcych, a teraz trend ten powraca ze zdwojoną siłą.

tekst: MJB

Dla jednych zbyt infantylne i absolutnie nie do przyjęcia, dla innych wręcz przeciwnie, oryginalne i zabawne – pewne jest, że obok wełnianych czy futrzanych czapek udających zwierzęta, z doprawionymi uszami czy też wyszywanymi oczami, nosami i wąsami nie można przejść obojętnie. Noszenie nakrycia głowy w formie kota, sowy, misia czy innego zwierzaka niewątpliwie wymaga nieco odwagi, poczucia humoru, dystansu do siebie (zwłaszcza, gdy wiek dziecięco-nastoletni dawno ma się za sobą) oraz rozważnego dopasowania reszty stroju (taka czapka raczej nie sprawdzi się w duecie z eleganckim płaszczem), ale czy nie jest to wesoły sposób na ożywienie zimowej szarości polskich ulic? Skusiłybyście się na taką czapkę dla siebie, a nie dla swojej pociechy?

zabawne czapki

Poprzedni artykułDSQUARED2 POTION FOR MAN
Następny artykułIWOSTIN ROSACIN NA TRĄDZIK RÓŻOWATY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.