Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI IWOSTIN ROSACIN NA TRĄDZIK RÓŻOWATY

IWOSTIN ROSACIN NA TRĄDZIK RÓŻOWATY

Trądzik różowaty to przewlekłe schorzenie, które występuje zarówno u kobiet, jaki i u mężczyzn. Dlatego też marka Iwostin we współpracy z polskimi dermatologami opracowała sepcjalistyczną linię do walki z tym problemem – Iwostin Rosacin.

Głównymi przyczynami powstania lub zaostrzenia się objawów trądziku różowatego są m.in. czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, stres czy wysoka i niska temperatura, ale również wewnętrzne: spożywanie w codziennej diecie zbyt dużej ilości alkoholu, pikantnych potraw, mocnej kawy czy nadmiaru soli.

Od 10% do 15% populacji zmaga się z tym problemem. Nawracające zaczerwienia, rumień, grudki oraz krostki w obrębie twarzy powodują często dyskomfort również psychiczny, który często jest przyczyną kompleksów i to nie tylko u nastolatków! Dlatego tak ważna jest skuteczna walka z tymi objawami.

Każdy produkt linii Iwostin ma za zadanie m.in. łagodzić podrażnienia, redukować zaczerwienienia skóry, wzmacniać napięcie i elestyczność skóry, zapewaniać prawidłowe funkcjonowanie flory bakteryjnej skóry oraz zmniejszać wrażliwość cery na czynniki zewnętrzne.

Iwostin Rosacin

W skład linii Iwostin Rosacin wchodzą:

1. krem na dzień łagodzący skórę SPF 15 (41 zł/40 ml)

2. krem na noc zmniejszający rumień (42 zł/40 ml)

3. specjalistyczna emulsja oczyszczająca do twarzy (37 zł/240 ml)

Poprzedni artykułZABAWNE CZAPKI
Następny artykułJAK CZĘSTO STOSOWAĆ MASKI DO WŁOSÓW?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]

1 KOMENTARZ

  1. Z doświadczenia wiem, że trzeba czytać dokładnie skład kosmetyków.
    Bo to w 90% mówi o produkcie.
    W internecie znalazłam ciekawy produkt; https://acnerose.pl/ o naturalnym składzie.
    Czy ktoś z Was stosował na trądzik właśnie acnerose ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.