Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Duet Guerlain: błyszczyk i lakier

Duet Guerlain: błyszczyk i lakier

0

Natalia Vodianova, Guerlain, błyszczyk

na zdjęciu Natalia Vodianova

DUET GUERLAIN:
BŁYSZCZYK I LAKIER

Modelka Natalia Vodianova kampanii Guerlain wciela się w rolę seksownej pin-up girl, prezentując nowy duet kosmetyków – błyszczyk Gloss d`Efner oraz lakier do paznokci La Laque!

Natalia zeszła prosto z kalendarza pin-up rodem z lat 60. XX wieku. Koniec z romantyczną bohaterką, fikcyjną gwiazdą czy muśniętą słońcem ikoną z poprzednich sezonów. Ponieważ Natalia potrafi być tymi wszystkimi kobietami naraz! A dzięki 20 zachwycającym odcieniom, bawiąc się skojarzeniami z lat 60. – bardzo trendy dzięki serialowi „Mad Men” –przekształca się we wspaniałą pin-up aż po opuszki palców!

Olivier Echaudemaison, dyrektor kreatywny makiajżu Guerlain

Błyszczyk Gloss d`Efner (128 zł)

Wśród 20 odcieni błyszczyków znajdziemy rozmaite stopnie pokrycia i intensywności pigmentu, z mieniącymi się drobinkami lub bez. Gładka i nieklejąca się konsystencja pokrywa usta niewyczuwalną warstwą. Skomponowana z olejków, tworzy barierę, która zapobiega utracie wody, podtrzymując wysoki poziom nawilżenia i sprawiając, że usta są niezwykle miękkie. A także świetliste, mieniące się, kształtne i pełne!

Ergonomiczny kształt aplikatora pozwala instynktownie obrysować i zdefiniować kształt ust. Minizbiorniczek pozwala nałożyć idealną ilość.

Lakier do paznokci La Laque (105 zł)

Zawierający przylegające gatunki żywicy lakier nakłada się łatwo i równomiernie. Tworzy elastyczny film, który perfekcyjnie przywiera do paznokcia. Zaś żywica używana zazwyczaj w tuszach drukarskich zapewnia idealny koloryt. Wibrujące odcienie pięknie podkreślają paznokcie. Zapewniają blask, który trwa wiele dni!

Warstwowe nakładanie lakieru może doprowadzić do uzależnienia! Po „dawce” ochronnej bazy, nałóż dwie warstwy lakieru i zakończ warstwą utwardzacza. Paznokcie są idealnie gładkie, błyszczące i kształtne. Po prostu perfekt! Buteleczka zawiera innowacyjną szczoteczkę dla jeszcze łatwiejszej aplikacji. Szeroka i ultrapłaska, naśladuje kształt paznokcia i dostarcza idealną dawkę lakieru dla jednolitej aplikacji już od pierwszej warstwy.

Ochronny film sprawia, że nakładanie lakieru staje się łatwiejsze oraz zapobiega żółknięciu paznokci. Wzbogacono go o pochodne silikonu wszczepione do łańcucha kwasu salicylowego. Ten aktywny składnik uwalnia się w kontakcie z paznokciem, aby go wzmocnić i uodpornić. Szybko schnie dzięki mieszance ulotnych rozpuszczalników.

Konsystencja transparentnego żelu daje efekt sztucznych paznokci i niepowtarzalny blask. Formuła zawiera ester celulozy – składnik słynący ze swojej odporności na draśnięcia i wodę, dzięki czemu lakier jest bardzo trwały. Wszelkie nierówności zostają wygładzone, a płytka paznokcia staje się idealnie równa i kształtna.

Błyszczyki Gloss d’Enfer oraz lakiery La Laque dostępne są od maja 2013.