ECOLINE OD EVELINE!

ECOLINE OD EVELINE!

1159
0
PODZIEL SIĘ

ECOline od Eveline Cosmetics to linia przeznaczona do pielęgnacji twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym i liftingującym. Kosmetyki zawierają organiczne składniki aprobowane przez Ecocert!

Linia ECOline dedykowana jest kobietom w trzech grupach wiekowych: 30+, 40+, 50+. Kosmetyki nawilżają, wygładzają i odżywiają skórę twarzy i dekoltu oraz redukują zmarszczki. Formuły kremów pielęgnacyjnych na dzień i na noc opracowano na bazie naturalnych wyciągów między innymi z żeń-szenia, róży francuskiej, hibiskusa, rokitnika czy łopianu. Dzięki zawartości olejku arganowego i masła karite linia ECOline regeneruje skórę.

eveline eco

ECOline 30+

Po 30-stym roku życia dochodzi do osłabienia struktur kolagenowych oraz spadku ilości wody w skórze, która w tym wieku zaczyna również gorzej radzić sobie z usuwaniem wolnych rodników. Jednocześnie procesy naprawcze w niej zachodzące ulegają spowolnieniu. Nierzadko także, mimo pojawiania się w tym czasie pierwszych zmarszczek mimicznych, nadal występują problemy z niedoskonałościami w tym: nadmiernego przetłuszczania się cery czy zmianami trądzikowymi.

ECOline 30+ odpowiada na potrzeby skóry w tym wieku. Tokoferole zawarte w olejku arganowym oraz witaminy i minerały rokitnika zapewniają niezbędną w tym czasie profilaktykę przeciwzmarszczkową, regenerują skórę i usuwają wolne rodniki. Ekstrakt z łopianu bogaty w siarkę, fosfor oraz naturalny prebiotyk – inulinę wpływa normalizująco na florę bakteryjną skóry, regulując wydzielanie sebum.

  • ECOline hipoalergiczny ultranawilżający krem na dzień 30+ (ok. 14,99 zł/50 ml)

  • ECOline hipoalergiczny multiodżywczy krem na noc 30+ (ok. 14,99 zł/50 ml) 

ECOline 40+

Po 40-stym roku życia odnotowujemy spadek poziomu kwasu hialuronowego w skórze, co skutkuje narastającym jej wysuszeniem. W tym wieku maleje także gęstość włókien kolagenowych, a zauważalne zmniejszenie wydzielania łoju prowadzi do niedostatecznego poziomu lipidów w naskórku. Jednocześnie ulega spowolnieniu cykl odnowy, przez co skóra słabiej się regeneruje. W tym czasie pogłębiają się również zmarszczki mimiczne, które częściowo widoczne są nawet w stanie spoczynku.

ECOline 40+ pomaga poradzić sobie z problemami skóry kobiet w tym wieku. Zawartość ekstraktu z żeń-szenia działa na skórę jak zastrzyk odmładzających witamin i minerałów, wyciąg z hibiskusa wspomaga mikrokrążenie, uszczelnia naczynia, dzięki czemu skóra jest lepiej nawodniona i bardziej jędrna. Olejek arganowy i ekstrakt z rokitnika wspomagają odbudowę płaszcza hydrolipidowego, a zawarta w nich duża dawka witaminy E działa na skórę odmładzająco. 

  • ECOline hipoalergiczny aktywnie wygładzający krem na dzień 40+ (ok. 15,99 zł/50 ml)
  • ECOline hipoalergiczny odmładzajaco-modelujący krem na noc 40+ (ok. 15,99 zł/50 ml)

ECOline 50+

Po 50-tym roku życia dochodzi do znaczącego zmniejszenia ilości i degradacji włókien kolagenowych w skórze. Zaburzenia mikrocyrkulacji prowadzą do nieregularności w układzie sieci kapilar. Część naczyń ulega przy tym poszerzeniu, inne natomiast zarastają. W efekcie skóra staje się znacznie cieńsza i ma trudności z odbudową płaszcza hydrolipidowego. Przewlekły wpływ promieniowania słonecznego skutkuje obecnością plam barwnikowych i nieregularnym rozkładem barwnika. Zmarszczki są dobrze widoczne w stanie spoczynku, a owal twarzy ulega zaburzeniu.

ECOline 50+ oferuje pielęgnację w różnych obszarach, odpowiadającą na szczególne potrzeby skóry w tym wieku. Ekstrakt z róży francuskiej działa rozjaśniająco na zmiany barwnikowe i jednoczesie uszczelnia naczynia krwionośne. Zawarte w nim kwasy owocowe stymulują syntezę ceramidów odpowiedzialnych za nawilżenie i wzmacniają włókna kolagenowe. Olejek arganowy nasyca skórę witaminą E, działając przy tym regenerująco. Masło karite dzięki swojej biozgodności z lipidami skóry uzupełnienia braki płaszcza wodno-lipidowego. 

  • ECOline hipoalergiczny przeciwzmarszczkowy krem-koncentrat na dzień 50+ (ok. 16,99 zł/50 ml)
  • ECOline hipoalergiczny liftingujący krem-koncentrat na noc 50+ (ok. 16,99 zł/50 ml)