Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY EISENBERG L’ART DU PARFUM

EISENBERG L’ART DU PARFUM

0

Eisenberg Paris

Te piękne zapachy znajdziesz w perfumeriach Sephora.

L'Art Du Parfum to połączenie sztuki i zapachów. José Eisenberg, natchniony twórca i esteta poprosił Juarez Machado, kluczową postać współczesnego figuratywizmu, o przeniesienie na płótno emocji, które odzwierciedlił w swoich zapachach…

L'Art Du Parfum to:

  • 5 zapachów dla kobiet: Rouge & Noir, Back to Paris, Tentation, So French!, I Am
  • 5 zapachów w wersji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn: J'Ose, Le Péché, Eau Fraiche, Diabolique, Love Affair (zapachy te zawierają identyczne składniki, występujące jednak w odmiennej kombiacji, stąd charakterystyczne nuty, które je odróżniają

Wszystkie zapachy łączy wspólna cecha pozwalająca je odróżnić spośród innych – wszystkie nuty bazy uwalniają zapach wonnego drzewa sandałowego, często połączonego z piżmem i niekiedy białym piżmem (w Tentation, Love Affair, Rouge & Noir).

Zapachy dla kobiet zamknięto w pięknych, przeźroczystych flakonach. Buteleczki męskich zapachów mają identyczny kształt, różnią się jednak kolorem – tu szkło jest czarne.

Machado i EisenbergJuarez Machado

To wybitny, światowej sławy artysta. Urodził się w 1941 r. w Joinville w Brazylii, gdzie studiował Sztuki Piękne w Kurytybie. Od 1968 r. podróżuje między Rio de Janeiro a Paryżem i wystawia z dużym powodzeniem w Europie, Brazylii oraz USA.

W swoich obrazach oddaje głównie cześć kobietom. Poświęcił się także ilustracjom, dekoracji teatralnej i telewizji w Brazylii.

na zdjęciu od lewej: Juarez Machado i José Eisenberg

Back to Paris

Diabolique

Eau Fraiche

I Am

Le Peche

Love Affair

Rouge Noir

So French!

Tentation

Każdy z zapachów jest niestandardowy, bardzo oryginalny. Będzie ci towarzyszyć przez cały dzień, o różnych porach uwalniając kolejne nuty. My jesteśmy zachwyceni!

oprac. Kasia Kosieradzka

Poprzedni artykułJAK APLIKOWAĆ KREMY Z FILTRAMI?
Następny artykułOZNAKOWANIE KREMÓW DO OPALANIA