Strona główna FRYZURY Essence Ultîme od Claudii Schiffer

Essence Ultîme od Claudii Schiffer

0

Claudia Schiffer Essence Ultime, Blonde Ultime

Poznaj dwie nowe marki kosmetyków do włosów, współtworzone przez światowej sławy supermodelkę i markę Schwarzkopf – Essence Ultîme oraz Blonde Ultîme.

Zawsze chciałam projektować i tworzyć kosmetyki do włosów. Schwarzkopf dał mi możliwość stworzenia linii kosmetyków, którą mogę autoryzować własnym podpisem. Mam nadzieję, że wszystkie kobiety będą zachwycone stworzonymi przez nas produktami!

Claudia Schiffer

Dzięki połączeniu doświadczenia w pielęgnacji i koloryzacji włosów Claudii Schiffer oraz nowoczesnych technologii Schwarzkopf powstały marki kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji włosów.

Essence Ultime Omega RepairEssence Ultime Diamond Color

 Essence Ultîme 

 

To marka produktów do pielęgnacji włosów, które zostały stworzone z myślą o kobietach, które chcą cieszyć się silnymi i lśniącymi włosami. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe za sprawą formuły Ultime-4-Complex.

Kompleks ten tworzą cztery składniki:

  • esencja z perły
  • pantenol
  • wzbogacone proteiny
  • keratyna.

Gęsta kremowa konsystencja produktów do pielęgnacji Essence Ultîme otula każdy włos, zapewniając mu bardzo dobra pielęgnację.

essence ultime crystal shineessence ultime biotin+ volume    essence ultime mineral strenght

Essence Ultîme to pięć linii kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Omega Repair

– dla włosów osłabionych i zniszczonych. Linia składa się z szamponu, odżywki, balsamu upiększającego BB i maseczki.

Diamond Color

– chroni włosy farbowane i z pasemkami przed blaknięciem, zapewniając im jednocześnie blask koloru. Linia obejmuje szampon, odżywkę, spray zwiększający połysk, maseczkę oraz olejek rozświetlający.

Crystal Shine

– rozświetla włosy milionami świetlistych refleksów. Linia składa się z szamponu, odżywki, olejku pielęgnującego oraz ze spreju termoochronnego.

Biotin+ Volume

– dla włosów cienkich, potrzebujących gęstości i objętości. Linia obejmuję szampon, odżywkę, odżywkę w spreju oraz lotion unoszący włosy.

Mineral Strength

– linia przeznaczona dla włosów słabych. Składa się z szamponu i lekkiej odżywki w spreju.

 Blonde Ultîme 

To produkty do koloryzacji włosów z esencją z pereł, które nają włosom wielotonowe odcienie blond o promiennym blasku i przyjemną miękkość.

Blonde UltimeOsobistym wyborem Claudii Schiffer jest odcień 10-1, czyli Jasny Chłodny Blond. Dlatego też zdecydowała się wystąpić jako modelka na opakowaniu tego właśnie produktu, własnoręcznie je podpisując.

W asortymencie produktów do koloryzacji włosów Blonde Ultîme znajdują się jasne, naturalne i chłodne odcienie blond, które rozjaśniają włosy od 2 do 4 tonów. Blonde Ultîme to również Ultra-Mocny i Mocny Rozjaśniacz, które pozwalają rozjaśnić włosy nawet o 6 do 8 odcieni, przeciwdziałając powstawaniu żółtych tonów. W asortymencie produktów znalazł się także Spray Rozjaśniający, który stopniowo rozjaśnia włosy w celu uzyskania naturalnie wyglądającego odcienia blond.