Strona główna FRYZURY FRYZURY KROK PO KROKU FALE, LOKI, ASYMETRIA – LOOK NA RANDKĘ Z NIM :)

FALE, LOKI, ASYMETRIA – LOOK NA RANDKĘ Z NIM :)

0
loki

Walentynki – coroczne święto zakochanych – już za nami, ale przecież na romantyczne kolacje z Nim nie spotykasz się tylko raz w roku, prawda? A że zawsze powinnaś wyglądać najlepiej jak możesz, Bellissima podpowiada jak wykonać proste, ale i uwodzicielskie fryzury.

Jeśli planujesz spędzić romantyczny wieczór we dwoje, proponujemy fryzury delikatne i uwodzicielskie, szczególności wszelkiego rodzaju fale i loki. Jedną z nigdy niewychodzących z mody odsłon loków jest kultowa stylizacja Victoria’s Secret Angels. Jak osiągnąć taki efekt? Pomoże nam w tym lokówka Bellissima Ricci&Curl.

Naturalne fale

Przede wszystkim należy pamiętać, że sekret pięknych modelek Vicoria’s Secret tkwi w naturalności. Włosy są lekko zmierzwione, z niepokornym skrętem, pozostające w nieładzie. Dzięki temu osiągamy efekt dużej objętości. Piękne pukle możemy otrzymać w naturalny sposób, nie niszcząc ich wysoką temperaturą.

bellissima lokówkaNa początek podsusz lekko włosy. Zacznij modelowanie od czubka głowy. Oddzielaj 5-cio centymetrowe pasma włosów i nawijaj kolejno na lokówkę. Odczekaj kilka sekund aż usłyszysz sygnał i wypuść pasmo. Kierunek podkręcania jest zawsze w kierunku „od twarzy”. Przed zakręcaniem spryskaj włosy sprejem chroniącym przed nagrzewaniem. Potwórz tę czynność na całej głowie. Jeśli będziemy skręcać pasma włosów w różne strony to fale będą wyglądały jeszcze bardziej naturalnie. Gdy skończymy nakręcać już wszystkie pasma, dla utrwalenia fryzury należy spryskać włosy lakierem i zostawić na 15-20 min., a następnie przeczesać loki palcami. Ostatnią czynnością jaka zostaje do wykonania to jest pochylenie głowy i przerzucenie wszystkich włosów na przód aby delikatnie spryskać je lakierem od nasady po końce. Dzięki temu fryzura będzie bardziej trwała i zwiększymy jej objętość. Następnie, znów energicznie, odchylamy głowę do tyłu i potrząsamy nią tak, aby włosy swobodnie opadały na ramiona. Fryzura gotowa.

faleLoki precyzyjne

bellissima prostownicaJeśli planujesz spędzić randkę z Ukochanym na parkiecie w klubie powinnaś zdecydować się na bardziej odważne, zmysłowe uczesanie. Tym razem rekomendujemy bardziej precyzyjne loki o mocniejszym skręcie. Możesz je bez problemu osiągnąć przy pomocy prostownicy na podczerwień Bellissima Creativity Infrared. Dzięki zaokrąglonym krawędziom płytek prostownica idealnie nadaje się nie tylko do wygładzania włosów ale też do łatwego tworzenia pięknych loków. Innowacyjna powłoka z ceramiki i keratyny zapewnia natychmiastową witalność włosów. Stają się one aksamitne w dotyku. Modelowanie odbywa się z poszanowaniem wszystkich rodzajów włosów.

lokiA może warkocz?

Być może nie zdecydujesz się, na żaden z powyższych pomysłów na spędzenia czasu i wybierzesz – po prostu – wieczór z dobrym filmem i kieliszkiem wina. Nawet wtedy powinnaś zadbać o piękny wygląd. W tym przypadku rekomendujemy piękny, wygodny asymetryczny warkocz.

warkocz