Strona główna FRYZURY FLAMBOYAGE

FLAMBOYAGE

0

Flamboyage

Baleyage? Klasyczny jest już de mode. Teraz styliści fryzur lansują naturalne refleksy wykonywane techniką flamboyage.

Trójwymiarowy miks refleksów to nowa technika koloryzacji dostępna m.in. w salonie Chic Spa w Warszawie (www.chicspa.pl). Wykorzystuje się do niej samoprzylepne paski dostosowane do długości włosów. Paski stanowią podkładkę do włosów, dzięki której fryzjer precyzyjnie wybiera pasma o idealnej szerokości. Refleksy wyglądają tak, jakby stworzyło je słońce!

Flamboyage, farbowanie włosów, Chic Spa Flamboyage, Chic Spa, refleksy na włosach

Subtelne refleksy wykonane tą techniką są też bardzo praktyczne – nałożone na jednolity kolor sprawiają, że przez dłuższy czas nie musimy malować włosów, gdyż odrost nie jest widoczny, a nawet gdy się pojawi, wygląda jak zamierzony efekt koloryzacji. Co więcej, wielotonowy odcień sprawia, że włosów wydaje się dużo więcej – to zatem świetny trik na efekt push-up! Technika Flamboyage dostosowana jest do każdej pory roku, gdyż latem można dzięki niej wyczarować na włosach słoneczny refleks, a zimą stworzyć ciemniejsze pasma pogłębiające kolor bazowy.

 Flamboyage 

Flamboyage

Polecamy!

 

 

Poprzedni artykułWYWIAD Z KATE UPTON, AMBASADORKĄ MARKI BOBBI BROWN
Następny artykułCIĘCIE NOŻYCZKAMI VENTAGLIO
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.