Strona główna PIELĘGNACJA FOTODEPILACJA DLA KAŻDEGO

FOTODEPILACJA DLA KAŻDEGO

NOWA METODA FOTODEPILACJA DLA KAŻDEGO

 

Właśnie do gabinetów kosmetycznych wchodzi nowa firma – No+Vello, która obiecuje zrewolucjonizować polski rynek fotodepilacji i fotoodmładzania (IPL). Za zabieg zapłacisz tylko 99 zł (na każdą część ciała).

No+Vello to sieć ponad 550 salonów w Hiszpanii, Portugalii, Brazylii i Polsce – u nas salony działają już we Wrocławiu (ul. Armii Krajowej 6/2) i w Warszawie (ul. Grójecka 45), a wkrótce otworzą się w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Lublinie (listę aktualnych adresów znajdziesz na www.nomasvello.com/poland).

Firma oferuje zabiegi epilacji i fotoodmładzania z wykorzystaniem najszybszego z dostępnych na rynku urządzenia tego typu o natężeniu energii 60 dżuli na cm2. Emituje ono impulsy silnego światła (IPL) umożliwiając wykonanie zabiegów na różnych typach skóry i kolorach włosów (a więc bez ograniczeń, jakie mają niektóre rodzaje laserów). Sprzęt wyposażono w nowoczesny system chłodzenia, dający efekt miejscowego znieczulenia i zapewniający bezbolesność zabiegu. Urządzenia No+Vello działają na zasadzie selektywnej fototermolizy, która niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania skóry. Proces depilacji składa się z zabiegów przeprowadzanych w ciągu kilku miesięcy. Ich częstotliwość zależy od tempa wzrostu włosów, a ilość (średnio 4-8 zabiegów) od typu skóry i koloru włosów. Przed rozpoczęciem zabiegów personel wykonuje test na skórze oraz wypełnia ankietę służącą do określenia fototypu skóry oraz możliwych przeciwwskazań. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – włosy zaczynają wypadać w ciągu kilku następnych dni.

No+Vello, jako pierwsza na rynku, wprowadza też stałą cenę za zabiegi, niezależnie od tego, na jakiej części ciała są wykonywane – 99 zł (depilacja laserowa i „klasyczna” IPL to wydatek od ok. 200 zł w górę za zabieg). Tę cenę mają też zabiegi fotoodmładzania, np. na twarz, szyję, dekolt. Zachęcamy też panów! 

No+Vello, jako pierwsza na rynku, wprowadza też stałą cenę za zabiegi, niezależnie od tego, na jakiej części ciała są wykonywane - 99 zł

Poprzedni artykułPOLSKA MODELKA TWARZĄ NOUBA
Następny artykułKOLEKCJA BUDUAROWA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]