Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI GILLETTE I GŁADKIE NOGI

GILLETTE I GŁADKIE NOGI

0

Rozwiązaliśmy konkurs Gillette, w którym można było wygrać zestawy Gillette Venus i kupony na zakup kostiumu kąpielowego Atlantic. Prezentujemy nagrodzone zdjęcia, a przy okazji raz jeszcze podajemy najważniejsze zasady golenia nóg i polecamy niezbędnik temu służący – na sezon lato 2010. 

gładkie nogi

Golenie w podróży

Ciągle w drodze? Maszynka jednorazowa to idealne rozwiązanie dla ciebie. Żadna inna metoda usuwania włosków nie jest tak łagodna dla skóry, nie zajmuje tak mało miejsca w walizce, nie jest tak tania i powszechnie dostępna, nie daje się tak bezproblemowo zastosować pod prysznicem np. na campingu. Polecamy nową jednorazową maszynkę Gillette Venus Riviera, która dzięki trzem ostrzom idealnie goli nawet najkrótsze włoski (bez mocnego dociskania), zawiera pasek nawilżający z olejkiem z awokado, dzięki zaokrąglonej ruchomej główce dociera do każdego zakamarku ciała. I coś jeszcze – pod wpływem wilgoci roztacza przyjemny zapach moreli…

 

zdjęcie wstawione do konkursu przez Jbryzek

 

maszynka Gillette Venus Riviera
Maszynka jednorazowa Gillette Venus Riviera (19,99 zł / 2 maszynki)

gładkie nogi

Modne nogi

Mini ciągle na topie! Pamiętaj, że aby je nosić, nie musisz mieć nóg modelki. Ale obowiązkowo muszą być gładkie i zadbane, to podstawa ich ładnego wyglądu! Maszynki Gillette Venus lubimy za to, że pozwalają bez problemu dotrzeć w trudno dostępne miejsca ciała, takie jak np. zagłębienia pod kolanami – tutaj skóra też musi być idealnie gładka! Na weekend możesz zabrać wygodną maszynkę jednorazową albo równie praktyczną tzw. systemową (z wymiennym wkładem) – Gillette Venus Breeze ma wbudowane paski żelu do golenia, nie musisz więc brać go dodatkowo ze sobą. 

zdjęcie wstawione do konkursu przez Shaatila

maszynka Gillette Venus Breeze
Maszynka Gillette Venus Breeze (49,99 zł – maszynka i dwa wkłady, 49,99 zł – komplet 4 wkładów uzupełniających)

gładkie opalone nogi

Golenie a opalanie? 

To dobry duet. Wbrew stereotypom golenie nie powoduje szybszego blednięcia opalenizny, wręcz przeciwnie – na gładkich nogach słoneczny kolor trzyma się dłużej i wygląda ładniej. Jeśli stosujesz samoopalacz, dobrze jest ogolić nogi parę godzin przed jego nałożeniem, aby uniknąć podrażnienia skóry (koniecznie użyj żelu do golenia dla kobiet – to dodatkowa ochrona przed podrażnieniami, ułatwia poślizg ostrza i zmiękcza włoski) . Gładkość skóry i opaleniznę podkreśl za pomocą balsamu rozświetlającego lub olejku – wtedy nogi są naprawdę sexy! 

zdjęcie wstawione do konkursu przez Kraja

żele do golenia Satin Care Gillette Venus

Żele do golenia Satin Care Gillette Venus: lawendowy, avocado i kwiatowy (200 ml, 17,99 zł)

Polecamy!

Poprzedni artykułMAKIJAŻ BRĄZUJĄCY
Następny artykułGARNIER MEN MINERAL
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.