Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY HILFIGER WOMAN FLOWER MARIGOLD

HILFIGER WOMAN FLOWER MARIGOLD

0

Ta perfumowana woda to kwintesencja lata w pięknym kwiatowym flakonie. Cudownie kwiatowy, zmysłowy, energetyzujący, inspirowany rozgrzanymi słońcem polami nagietków. My już się zakochałyśmy!

Hilfiger Woman Flower Marigold to świeży i orzeźwiający zapach będący trzecią z kolei pozycją z serii Hilfiger Woman Flower.

Inspirowana rozgrzanymi słońcem polami nagietków woda perfumowana Flower Marigold to niepowtarzalne połączenie kwiatowych nut z intensywnymi ekstraktami kwiatowymi, stanowiące nowoczesną, a zarazem ożywczą interpretację klasycznego kwiatowego bukietu. Zapach otwierają mocne nuty frezji, jaśminu i konwalii, przeplatające się z dyskretnymi akcentami ekstraktów ambry, benzoiny i akordami drzewnymi. Energetyzująca kompozycja rozbudza zmysły i otula skórę wyrażając styl i pasję życia.

Klasycznej sylwetce buteleczki nowoczesności nadają kropki i rozwinięty, żółty kwiat, który zdobi srebrzystą nakrętkę. Opakowanie utrzymane jest w złocistym, nagietkowym kolorze, a jego kobiecy charakter potęguje wzór w białe grochy.

W skład serii Hilfiger Woman wchodzą również zapach inauguracyjny – Flower Violet, który otula skórę ekstraktami fiołka, gardenii, drewna sandałowego i dojrzałej maliny oraz pozycja nr 2 – Flower Rose, łącząca kobiece nuty mandarynki, czarnej porzeczki i jabłka.

Cena detaliczna – 30 ml/ 175 zł; 50 ml/ 239 zł – wyłącznie w perfumeriach Douglas.

Daj się uwieść, polecamy!

Hilfiger Woman Flower Marigold, nowe zapachy