Strona główna DIETA I ZDROWIE RUMIANKOWA WIOSNA Z VELVET

RUMIANKOWA WIOSNA Z VELVET

0

rumiankowe chuusteczki Velvet

Mała rzecz, a cieszy. Rumiankowe opakowanie delikatnych chusteczek i papierowe ręczniki chłonne jak gąbka – idealne do wiosennych porządków.

Nadchodzi wiosna, dni stają się coraz dłuższe, przyroda budzi się do życia. Odczuwamy przypływ pozytywnej energii, która zachęca nas do porządków, zmian i spoglądania na świat radośniej. Łapiemy promyki coraz śmielej zaglądającego przez okna słońca, zabieramy się za wiosenne porządki. Chcemy wprowadzić do naszych domów kolor, słońce i wiosenną atmosferę.

Marka Velvet proponuje chłonne, miękkie i niezbędne podczas sprzątania ręczniki papierowe  – Chłonne Gąbki. Velvet to ceniona marka ręczników papierowych, znanych z doskonałej jakości, o wysokiej wytrzymałości. Grube, 3-warstwowe listki ręczników dobrze chłoną wilgoć, są wydajne i niezastąpione w każdym domu. Używamy ich do codziennego przygotowywania posiłków w kuchni, sprzątania blatów kuchennych, stołów, powierzchni łazienkowych, podłóg czy utrzymania czystości samochodu. Doskonale sprawdzą się podczas kompleksowych porządków wiosennych, takich jak mycie okien, szafek kuchennych, glazury i terakoty, ułatwiają i uprzyjemnią nam pracę. Na nadchodzącą wiosnę szczególnie polecamy ręczniki Chłonne Gąbki zawierające 2 rolki 3-warstwowych ręczników z subtelnym nadrukiem.

Kiedy nasze mieszkanie jest już czyste i uporządkowane możemy pomyśleć o drobnych dekoracjach i praktycznych gadżetach, które ułatwiają i uprzyjemniają nam życie domowe. Na wiosnę możemy zmienić kolor poduszek, podkładek i innych dekoracji na bardziej soczyste kolory. Warto zadbać też o wiosenne kwiaty.

Niezwykle łatwym i dostępnym dla każdego sposobem na wprowadzenie wiosny do domu – jest postawienie nowych, rumiankowych chusteczek Velvet w pudełeczkach na stołach, blatach i komodach, tak, żeby zawsze mieć je pod ręką. Chusteczki Velvet są doskonale znane ze swojej miękkości i delikatności, zapewniają czystość, świeżość i komfort na co dzień. Od stycznia 2015 roku w ofercie Velvet znajdują się nowe chusteczki w pudełkach o zapachu rumianku. Rumianek znany jest ze swych dobroczynnych właściwości: łagodzi napięcie, uspokaja i relaksuje. Dodanie zapachu  rumianku do chusteczek Velvet powoduje, że  doskonale sprawdzą się podczas porannego makijażu, do osuszenia twarzy, delikatnego oczyszczenia nosa, a także, kiedy chcemy wytrzeć ręce. Wiosenne, kwiatowe opakowanie stanie się ozdobą każdej łazienki, sypialni, salonu, a nawet samochodu.

Marka Velvet oferuje również miękkie 3-warstwowe chusteczki higieniczne o zapachu rumianku w wersji kieszonkowej, pakowane w małe paczuszki,  idealne do każdej torebki, warto zawsze mieć je przy sobie.

Chusteczki uniwersalne Velvet o zapachu rumianku, pudełko  130 sztuk, 2 warstwy – cena ok. 5 zł

Chusteczki higieniczne Velvet o zapachu rumianku, 10 paczuszek, 3 warstwy – cena ok. 4 zł.

Ręczniki papierowe Chłonne Gąbki, 2 rolki, 3 warstwy – cena ok. 6-7 zł.

papier Velvet

Poprzedni artykułOdżywki do paznokci – Delia Cosmetics
Następny artykułHILFIGER WOMAN FLOWER MARIGOLD
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.