Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Humoko – kosmetyki spersonalizowane

Humoko – kosmetyki spersonalizowane

0

Humoko, kremy na zamówienie

Humoko to pierwsza w Polsce marka, która tworzy kosmetyki „szyte na miarę”, uwzględniające indywidualne potrzeby i skłonności cery. To nam się podoba! 

Krem, który jest odpowiedzią na wszystkie problemy twojej skóry? Dziś spełnia się nasze marzenie o kosmetyku spersonalizowanym, który będzie stworzony tylko i wyłącznie dla ciebie!

Humoko, kremy na zamówienie

Humoko, kremy na zamówienie

Niezliczona ilość kombinacji typów skóry, jej indywidualnych potrzeb, skłonności do alergii, a także osobnicze preferencje co do zapachu czy konsystencji kosmetyku przekraczają możliwości wyprodukowania tak różnorodnych połączeń na skalę przemysłową. Idealnym rozwiązaniem jest stworzenie niepowtarzalnego kosmetyku, odpowiadającego na ściśle określone potrzeby skóry. Obecnie jest to możliwe dzięki Personal Cosmetics. W styczniu 2014 r. powstało w Polsce pierwsze Laboratorium Kosmetyczne Humoko, zajmujące się tworzeniem kosmetyków spersonalizowanych! 

Receptura kosmetyku spersonalizowanego jest tworzona w zależności od indywidualnych potrzeb skóry klienta, a także subiektywnych odczuć dotyczących konsystencji, zapachu czy efektów działania.
 Celem personalizacji jest także opracowanie kremu multifunkcjonalnego, czyli takiego, który połączy w sobie efekty działania różnorodnych substancji, zapewniając kompleksową pielęgnację. 

Humoko, kremy na zamówienie

Personalizacja kosmetyku zaczyna się od kompleksowej diagnostyki skóry. Na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu oraz badania aparaturowego określany jest stan skóry klienta. 
Następnie dobierane są składniki bazowe oraz składniki aktywne w odpowiednich proporcjach i stężeniach. Wyeliminowane zostają składniki uczulające daną osobę i zapachy przez nią nietolerowane.

Bazy wszystkich kremów zawierają naturalne oleje: arganowy, jojoba, sacha inchi i tamanu, 
w zależności od ich przeznaczenia. Spośród szerokiej gamy substancji aktywnych wymienić można m.in. kwas hialuronowy, arganowe komórki macierzyste, wyciąg z alg, ekstrakt z japońskiej wiśni, kompleks cukrowy, wyciąg z porostów, β-glukan z pędów owsa, kompleks wybielający, ektoina, cholina, i wiele innych. Bazy nie zawierają parabenów, silikonów, barwników oraz substancji zapachowych. To, co zdecydowanie wyróżnia spersonalizowane kremy tworzone w Laboratorium Kosmetycznym Humoko, to wysokie stężenie składników aktywnych (nawet o 90 proc. w porównaniu z kosmetykami powszechnie dostępnymi na rynku!), których skuteczność została potwierdzona w testach in vitro. Dzięki temu klient odczuje wyraźne efekty ich działania! Jeszcze jednym atutem kremów spersonalizowanych jest możliwość stworzenia niezliczonej liczby połączeń składników aktywnych, kompozycji zapachowych, emolientów, przeciwutleniaczy i witamin przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji klienta. 


W Laboratorium Kosmetycznym Humoko przeprowadzana jest dogłębna diagnoza skóry, 
a następnie na życzenie klienta w warunkach laboratoryjnych ręcznie wytwarzany jest, jedyny 
w swoim rodzaju, spersonalizowany krem. W sklepie internetowym www.humoko.pl dostępne są kremy z serii „casual” – starannie wyselekcjonowane spośród setek tworzonych receptur –  stanowiące uzupełnienie oferty. Umieszczone są w nich składniki, które dotąd najbardziej doceniały klientki Humoko w swoich osobistych spersonalizowanych kremach.

Ceny kremów: od 160 zł.

Humoko, kremy na zamówienie

Laboratorium Kosmetyczne Humoko, 
Warszawa, ul. Kazimierzowska 56/48 lok u1. 


Polecamy!

Poprzedni artykułPIERWSZY MĘSKI AMBASADOR AVON
Następny artykułMineralne peelingi La Prairie
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.