Strona główna GWIAZDY PIERWSZY MĘSKI AMBASADOR AVON

PIERWSZY MĘSKI AMBASADOR AVON

0

Został nim znany piłkarz, Jarosław Bieniuk. Został przedstawiony podczas konferencji prezentującej nowości Avon, a towarzyszyły mu dwie sławne ambasadorki marki: Małgorzata Socha i Weronika Rosati.

Avon Sport, zapachy vin

Po raz pierwszy w historii Avon przedstawiono męskiego ambasadora, którym został Jarosław Bieniuk. Podczas konefrencji 12 maja zaprezentowane też zostały nowości marki:

Avon Sport dla mężczyzn

To kolekcja dostosowana do potrzeb aktywnych mężczyzn. Bez względu na postawiony sobie cel, nowe zapachy Avon Sport – Dynamic Fresh, Bold Focus i Action Kick – pozwolą  poczuć się mężczyźnie zwycięzcą w każdej sytuacji. Dodadzą energii, pewności siebie, sprawią, że żadne wyzwanie nie będzie przeszkodą.

Jarosław Bieniuk, Tomasz Kammel, Avon
Jarosław Bieniuk w towarzystwie Sylwii Pilch (PR & Advertising Managera w firmie Avon) oraz prowadzącego spotkanie Tomasza Kammela

Avon Anew Reversalist 35+

Małgorzata Socha opowiedziała, jaki jest jej przepis na piękną cerę. Aktorka zdradziła, że pomagają jej w tym nowe, ulepszone kosmetyki przeciwzmarszczkowe z serii AVON Anew Reversalist 35+. Dzięki zastosowanej w nich unikalnej technologii Tri-Elastinex regeneracja skóry odbywa się na poziomie komórkowym, co daje znakomity efekt już po kilku użyciach.

Małgorzata Socha, Avon  Avon Anew Reversalist 35+

Efektowny makijaż na lato

Aktorka i gwiazda u progu międzynarodowej kariery, Weronika Rosati, zdradziła sekret najmodniejszego w tym sezonie makijażu. Do osiągnięcia zniewalającego efektu wystarczą: soczysta szminka Ultra Color Bold w neonowym kolorze oraz tusz do rzęs nadający megaobjętość Big&Daring Mascara.

Weronika Rosati, Avon  maskara Avon

 

Avon, Małgorzata Socha, Jarosław Bieniuk, Weronika Rosati
Gwiazdy w otoczeniu gospodarzy: Oksany Zharkovej, prezes Avon Polska, oraz Sylwii Pilch, PR & Advertising Manager.