Strona główna DZIEJE SIĘ INGLOT W LAS VEGAS!

INGLOT W LAS VEGAS!

0

INGLOT, salon w Las Vegas

To już drugie stoisko Inglota w Stanach. Po sukcesie na nowojorskim Times Square marka otworzyła swój salon w The Forum Shops at Caesars w Las Vegas. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Inglot bywa nazywany polskim MAC-iem. Kolory, bogactwo oferty i jakość kosmetyków są naprawdę świetne! Doceniają je już kobiety na całym świecie, bo Inglot ma swoje sklepy (wszystkie utrzymane w podobnej stylistyce) m.in. w Australii, Dubaju, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Turcji. Markę założył 25 lat temu młody chemik Wojciech Inglot, który chciał stworzyć kosmetyki wysokiej jakości za przystępną cenę. Ta idea przyświeca mu do dzisiaj – mimo podboju wielkiego świata.

The Forum Shops at Caesars w Las Vegas to jedno z najwspanialszych centrów hadlowych na świecie, zaprojektowane na wzór starożytnego Rzymu. Swoje butiki mają tutaj największe i najbardziej luksusowe marki, m.in. Versace, Hugo Boss, Dior, Louis Vuitton. Super, trzymamy kciuki za kolejne salony Inglota w tak doborowym towarzystwie!

Więcej o marce i adresy wszystkich firmowych salonów na całym świecie znajdziecie na międzynarodowej stronie: www.inglotcosmetics.com

salon Inglot w Las Vegas

Poprzedni artykułDAVIDOFF CHAMPION
Następny artykułDODAJ SOBIE ENERGII JESIENIĄ!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.