Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI JAK DZIAŁA SERUM DO RZĘS CHARMLASH?

JAK DZIAŁA SERUM DO RZĘS CHARMLASH?

0

serum do rzęs charmlash

Serum stymulujące wzrost rzęs CharmLash to pierwsze polskie serum, oparte na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. Receptura odżywki zawiera wysokoskoncentrowane surowce high-tech, które pobudzają wzrost rzęs i zapewniają widoczny efekt już po 4 tygodniach od rozpoczęcia kuracji.

Serum stymulujące wzrost rzęs CharmLash (290 zł/3,2 ml lub 190 zł/1,6 ml), dostępne w sprzedaży na www.charmlash.pl oraz w wybranych salonach partnerskich Charmine Rose

Kosmetyk pielęgnuje włoski, sprawia, że stają się dłuższe oraz bardziej gęste. Opinie testerek nie zostawiają również wątpliwości, co do bezpieczeństwa stosowania odżywki: Jestem alergiczką i wiele kosmetyków (zwłaszcza do oczu) mnie podrażnia. Bardziej niż braku efektu, obawiałam się więc reakcji alergicznej. Nic takiego jednak się nie pojawiło. Mogę spokojnie polecić CharmLash® wszystkim Paniom, które marzą o pięknych i długich rzęsach! – rekomenduje jedna z nich.

Sekretem receptury są m.in. peptydy. To malutkie cząsteczki białkowe, które przenikają przez barierę naskórkową i wysyłają odpowiednie sygnały do komórek, pobudzając nieaktywne mieszki włosowe do produkcji włosa. Takie oddziaływanie na komórki powoduje zagęszczenie liczby włosków na linii rzęs. Z czasem stają się one grubsze oraz mocniejsze. Rezultaty działania serum zostały potwierdzone licznymi badaniami laboratoryjnymi, a bezpieczeństwo kosmetyku pozostaje pod stałym nadzorem okulistycznym.

Serum CharmLash to doskonała metoda lecznicza po kuracjach zagęszczających rzęsy w sposób mechaniczny. Jedna z testerek tak wypowiada się na temat działania kosmetyku:  CharmLash uratował moje rzęsy! Przedłużałam je u kosmetyczki przez wiele miesięcy, a kiedy postanowiłam zrezygnować, okazało się, że naturalne włoski są bardzo słabe. Dzięki kuracji serum mam jeszcze dłuższe rzęsy niż wcześniej! A co najważniejsze nie muszę już poświęcać tak wiele czasu i pieniędzy na comiesięczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym!

serum Charmlash efekty

Poprzedni artykułRELAKSUJĄCE ZABIEGI NA CIAŁO
Następny artykułJAK UROSNĄĆ?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.