JAK NOSIĆ CYGARETKI?

JAK NOSIĆ CYGARETKI?

2377
0
PODZIEL SIĘ
JAK NOSIĆ CYGARETKI

Cygaretki z nowej kolekcji polskiej marki Nife, to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu! Ten rodzaj spodni z wąskimi, sięgającymi kostek nogawkami w tym sezonie zastąpił dobrze nam znane rurki. Jak nosić cygaretki, by w pełni wykorzystać ich zalety?

Pochodzący z lat 50. XX wieku fason, swoją popularność zawdzięcza takim ikonom, jak Audrey Huburn czy Marilyn Monroe. Od tej pory regularnie pojawiał się w późniejszych dekadach, zataczając koło pojawiających się trendów w modzie. W tym sezonie cygaretki są absolutnym faworytem wśród fasonów spodni i pojawiają się w wielu kolacjach, zarówno tych projektanckich, jak i wśród marek sieciowych.

Ze względu na ich niezwykle zgrabny fason najlepiej prezentują się na smukłej sylwetce i w parze z wysokimi szpilkami lub koturnami. Dodatkowo, wybierając buty w kolorze nude możemy optycznie wydłużyć nogi. W przypadku cygaretek wszelkiego rodzaju tuniki muszą ustąpić miejsca krótszym i dopasowanym do ciała topom. Duetem doskonałym jest z pewnością szalenie modna w tym sezonie baskinka, która podkreśla talię i wybornie komponuje się z przylegającymi do ciała spodniami.

Z kolei szczęśliwe posiadaczki długich i szczupłych nóg mogą z powodzeniem łączyć cygaretki z balerinami lub butami stylizowanymi na męskie. W przypadku, gdy decydujemy się na pantofle odsłaniające kostki, warto pamiętać o skarpetkach – dodatek, który znacząco uzupełni cały look i podkreśli zadziorną stylizację.