Strona główna MODA KORONKOWE BRANSOLETKI MISSIU

KORONKOWE BRANSOLETKI MISSIU

0
Missiu Missiu bransoletki

KORONKOWE BRANSOLETKI MISSIU

Moda na bransoletki Missiu przywędrowała do nas z Francji. Poprzez różnorodne koronkowe wzory możemy przekazać światu każdego dnia co czujemy. Bransoletki te pokochały gwiazdy na całym świecie, jak również w Polsce. Jedną z nich jest Anna Mucha, która od niedawna jest także ich projektantką!

Stała kolekcja Missiu składa się z dwóch linii:

Zmysłowej i delikatnej

  • Serca – symbolizuje miłość, przywiązanie, szlachetność
  • Koniczynka – symbolizuje szczęście, nadzieję, wiarę
  • Motyl – symbolizuje wolność, delikatność, duchowość

Missiu Missiu bransoletkiWyrazistej, z pazurem:

  • Pacyfa – symbolizuje pokój, tolerancję, świat bez wojen i nienawiści
  • Czaszka – symbolizuje  bunt, indywidualizm, nonkonformizm

Missiu Missiu bransoletki

Kolekcja Anny Muchy

Gwiazda stworzyła dla Missiu cztery nowe wzory bransoletek w dwóch rozmiarach (wesja mini dla dzieci oraz dla dorosłych): słonika, misia, dziewczynkę i chłopczyka. Całe swoje honorarium przekazała dla organizacji SOS Wioski Dziecięce. Modele zaprojektowane przez Anię są już dostępne. Missiu jest też współorganizatorem akcji „Kup pacyfkę – wspieraj dzieci”. Wystarczy, ze kupisz bransoletkę z motywem pacyfki, a aż 20% z jej sprzedaży zostanie przeznaczone na SOS Wioski Dziecięce.

Missiu Missiu bransoletki Anna Mucha

Poprzedni artykułBIOTHERM BLUE THERAPY
Następny artykułCC Cream od Max Factor
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.