MAGICZNE PIÓRO

MAGICZNE PIÓRO

784
0
PODZIEL SIĘ

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia DermaPen to hit w gabinetach medycyny estetycznej. Pomaga powstrzymać procesy starzenia, a także redukować zmarszczki, blizny i rozstępy!

Wraz z upływem lat, skóra w coraz mniejszym stopniu ma zdolność do regeneracji, traci jędrność i napięcie, a coraz częściej pojawiają się na niej oznaki upływającego czasu. To sprawia, że o własnym zdrowiu i urodzie można już tylko napisać pamiętnik. 😉 Dzięki DermaPen, jednemu z najnowszych urządzeń w gabinetach medycyny estetycznej, o zregenerowanej i młodej skórze będzie można napisać książkę przygodową!

Prolog: Spotkanie z nieznajomym

Bohaterką tej krótkiej historii może zostać każda kobieta, chcąca pozbyć się typowych problemów dojrzałej skóry. Wygładzenie i spłycenie zmarszczek, redukcja blizn potrądzikowych, zniwelowanie rozstępów, a nawet zapobiegnięcie dalszemu wypadaniu włosów – to już nie tylko marzenie. Spotkanie z DermaPenem zmieni to w rzeczywistość.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, to „urządzenie” jest wyjątkowe, chociażby dlatego, że dzięki niewielkim rozmiarom można je zastosować do zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu, czy ust. DermaPen jest wszechstronny, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, czy skórze głowy.

Edyta Engländer

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

Akcja: Miłość od pierwszego zabiegu

DermaPen działa szybko i w sposób zupełnie naturalny. Czym różni się od powszechnie stosowanych rollerów? Nie tylko możliwością dotarcia do trudnych miejsc, ale również sposobem nakłuwania skóry. Częstotliwość nakłuć jest regulowana, a jej zakres to od 25 do nawet 90 razy na sekundę. To pozwala znacznie skrócić czas zabiegu i zmniejszyć jego bolesność. To pióro do zadań specjalnych działa trzyetapowo. Najpierw pobudzane są naturalne czynniki wzrostu w skórze. Potem dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji kolagenu oraz elastyny, a na koniec zachodzą w skórze procesy regeneracyjne. Efektem jest skuteczne spowolnienie procesów starzenia i ponowne spotkanie z gładką i napiętą skórą.

Epilog: Razem na dłużej

Wspólna przygoda z DermaPen nie powinna być jednorazowa, bo najlepsze efekty przynoszą zabiegi stosowane w serii. I choć w piórze można zakochać się już od pierwszego wejrzenia, to najlepszy rezultat przynosi terapia złożona z około pięciu wizyt w miesięcznych odstępach. W ten sposób ta krótka historia zawsze skończy się happy endem.