Strona główna MAKIJAŻ MAKIJAŻ OCZU MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

0
brwi permanentne

Nie każdą z nas matka natura obdarowała gęstymi brwiami. Czasami w skutek nieprawidłowego modelowania albo choroby stają się bardzo cienkie. Bywa też, że nawet ich kształt nie jest taki, jaki sobie wymarzyłyśmy. Oczywiście codziennie możemy wykonywać makijaż, lecz co jeśli partner przestraszy się, widząc ukochaną praktycznie bez brwi? Żartuję! Jeśli kocha, to nie ucieknie 😉 . Po prostu makijaż permanentny daje długotrwały efekt, a Ty możesz oszczędzić czas na malowaniu brwi.

Microblanding

Efekt utrzymuje się krócej niż kolejne zabiegi, bo do 2 lat i jest widoczny po tygodniu. Kosztuje od 500-800 złotych i trwa mniej niż godzinę. Jest najbardziej naturalny, gdyż barwnik jest wprowadzany specjalnym mikro-ostrzem. Używając tego piórka specjalistka nacina skórę, zarysowując włosek, do którego aplikuje się pigment. Zabieg odbywa się pod znieczuleniem. Po jego wykonaniu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i podrażniona, dlatego nie powinno się używać kosmetyków oraz mycia mydłem. Przez 2 tygodnie unikaj opalania się i basenu. Wskazany dla osób z nierówno rosnącymi włoskami.brwi

Metoda włoskowa

Jeśli masz bardzo słabe brwi, przez co są cienkie i łuki brwiowe są asymetryczne to rozwiązanie dla Ciebie. Za pomocą igły pigmentowaniu ulega cała powierzchnia łuków, zgodnie z tym jak rosną włoski. W skutek czego, brwi są przyciemnione i gęściejsze. Przypominają naturalne brwi. Zabieg trwa około godzinę. Szczególną popularnością cieszy się wśród kobiet, które nie mają brwi po chemioterapii. Efekt utrzymuje się do 5 lat.

Metoda piórkowa

Obejmuje rekonstrukcję pojedynczych włosków, tworząc piórka. Zabieg odbywa się tak, jak permanentny makijaż włoskowy, a efekt widoczny jest od 2 do 5 lat. Wskazany dla tych pań, które mają własne gęściejsze brwi, lecz mają luki do wypełnienia.

Zabiegi makijażu permanentnego brwi metodą włoskową i piórkową są do siebie podobne. Na miesiąc przez ich wykonaniem nie powinnaś depilować brwi. Sam jego przebieg nie jest przyjemny, ponieważ specjalistka nakłuwa skórę igłą z ziołowym barwnikiem. Może być wykonany pod znieczuleniem miejscowym. Skóra też będzie zaczerwieniona, opuchnięta i podrażniona, nie używaj kosmetyków, ani nie myj twarzy mydłem. Przez 6 tygodni unikaj opalania się i basenu. Po 4-5 dniach skutki uboczne przejdą, a kolor zrobi się o połowę jaśniejszy. Zazwyczaj po 4 tygodniach można powtórzyć zabieg, jeśli odcień jest jaśniejszy w pewnych miejscach. Przeciwwskazania to ciąża, problemy z krzepliwością, cukrzyca lub infekcje oraz podrażniona skora. Średnia cena zabiegu to 400-1300 złotych.