Strona główna DIETA I ZDROWIE MARKER WYBIELAJĄCY ZĘBY SWISSDENT WHITENING PEN

MARKER WYBIELAJĄCY ZĘBY SWISSDENT WHITENING PEN

0

Łatwy w użyciu, bardzo skuteczny! Swissdent Whitening Pen to dwuczęściowy marker wybielający do stosowania na noc – na te zęby, które chcesz rozjaśnić.

Nowość wśród domowych metod wybielania zębów! Bez noszenia niewygodnych nakładek, bez ryzyka podrażnienia dziąseł. Dwufazowy marker wybielający Swissdent Extreme Whitening Pen zapewnia intensywną pielęgnację i delikatne wybielanie. Zestaw składa się z dwóch różnokolorowych markerów z aplikatorem w formie pędzelka.

1. Krok pierwszy: srebrny marker

Zawiera żel wybielający z chlorynem sodu (NaClO2). Aplikujesz go pędzelkiem na ząb lub zęby, które chcesz wybielić.

2. Krok drugi: czerwony marker

Zawiera żel aktywujący, który aktywuje działanie utleniające żelu wybielającego bezpośrednio na powierzchni szkliwa.

Markery najlepiej stosować wieczorem. Pozwól substancji zadziałać przez ok. 3 minuty i umyj zęby pastą Swisssdent Extreme. Po umyciu zębów nie jedz, nie pij ani nie płucz ust przez minimum 15 minut. Dla najlepszego efektu zaleca się powtarzanie aplikacji przez 7 dni przynajmniej raz dziennie. Polecamy!

Cena: 145zł

Poprzedni artykułBazy YSL Touche Eclat Blur
Następny artykułJAK O URODĘ I SYLWETKĘ DBA MISS?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.