Wykwity zapalne mogą odbierać Ci pewność siebie, niezależnie od miejsca ich występowania. Twoim problemem jest trądzik na ciele – ramionach, plecach, dekolcie? Dziś przedstawimy Ci skuteczne rozwiązanie – Biosiarczkowe Mydło Mineralne w płynie zawierające najsilniejszą na świecie wodę siarczkową!

Trądzik na ciele – czy występuje jedynie u osób młodych?

Zmiany trądzikowe najczęściej pojawiają się w okresie dojrzewania, jednak coraz częściej problem ten dotyka także dorosłe osoby. Powodem występowania trądziku na ciele może być nieprawidłowa pielęgnacja, problemy hormonalne, stres czy nieodpowiednia, wysoko przetworzona dieta. By walczyć z tym problemem konieczne jest wdrożenie wielu zmian. Jedną z najważniejszych jest dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji ciała. Sprawdź, czym myć ramiona, dekolt czy plecy dotknięte trądzikiem!

Biosiarczkowe Mydło Mineralne – skutecznie walcz z pryszczami!

Kluczowym elementem skutecznej pielęgnacji skóry z problemem trądzikowym jest odpowiednie jej oczyszczanie. Powinno być łagodne i delikatne, ale jednocześnie skuteczne, by dokładnie oczyścić ciało z zanieczyszczeń, potu, łoju i rozwijających się w nim bakterii. Właśnie tak działa bestsellerowy produkt marki Balneokosmetyki – Biosiarczkowe Mydło Mineralne z najsilniejszą wodą siarczkową na świecie!

Jakie składniki aktywne ma Biosiarczkowe Mydło Mineralne?

Ten wyjątkowy dermokosmetyk skrywa moc naturalnych olei roślinnych, betainy oraz związków siarki. To właśnie dzięki nim produkt gwarantuje dokładne oczyszczenie, ukojenie podrażnień oraz działanie antybakteryjne. Dodatkowo Mydło Balneo przyspiesza regenerację naskórka i pozostawia skórę aksamitnie miękką i gładką w dotyku. Aplikację Biosiarczkowego Mydła Mineralnego uprzyjemnia orzeźwiający, grejpfrutowy zapach. Zaskoczy Cię także jego wydajność – wyjątkowo gęsta formuła sprawia, że już jedna pompka wystarcza na umycie większości ciała!

Mydło siarczkowe na trądzik – dlaczego działa?

Zmiany trądzikowe powstają na skutek nadmiernego rozwoju bakterii w pobliżu gruczołów łojowych. Woda siarczkowa natomiast wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i seboregulujące, dlatego zwalcza obie przyczyny powstawania trądziku.

W pielęgnacji skóry ciała dotkniętej problemem trądziku szczególnie ważne jest także jej odpowiednie nawilżenie. Biosiarczkowe Mydło Mineralne ma delikatne właściwości myjące, dlatego nie powoduje nadmiernego przesuszenia ani ściągnięcia. Olej z oliwek oraz olej macadamia dbają o odpowiednie natłuszczenie i odżywienie naskórka.

Czy Biosiarczkowe Mydło Mineralne może żółknąć?

Ten wyjątkowy dermokosmetyk wyróżnia się wysoką zawartością związków siarki i innych składników pochodzenia naturalnego, dlatego z czasem jego kolor może ulec zmianie – od białawego do lekko żółtawego. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na bezpieczeństwo stosowania tego produktu ani nie świadczy o jego zepsuciu. Jeżeli z czasem Twoje Biosiarczkowe Mydło Mineralne lekko zżółkło zupełnie się tym nie przejmuj i nadal ciesz się z jego niesamowitego działania w walce z trądzikiem na ciele!

Jak pozbyć się trądziku na ciele? Pielęgnacja i odpowiednie nawyki

Z pewnością wiesz, że trądzik to złożony problem, na który wpływ ma wiele czynników. Właśnie dlatego samo wdrożenie odpowiedniego kosmetyku do oczyszczania ciała nie wystarczy, by całkowicie się go pozbyć. Dla osiągnięcia gładkiej, czystej skóry bez wykwitów i stanów zapalnych, konieczne jest także zachowanie odpowiedniej diety oraz wyrobienie sobie prawidłowych nawyków. Oto one!

Trądzik na ciele – jak często wymieniać ręczniki i pościel?

Jeśli borykasz się z trądzikiem na ramionach, dekolcie czy plecach, konieczne jest szczególne dbanie o otaczające Cię tkaniny, które mają bezpośrednią styczność z ciałem. Najczęściej wymieniaj ręczniki – co jeden, dwa użycia. Koniecznie pierz je w wysokiej temperaturze oraz w odpowiednim detergencie, dzięki czemu pozbędziesz się bakterii mogących pogorszyć Twoje problemy skórne.

Pościel wymieniaj raz w tygodniu, a tak często, jak to możliwe, wietrz kołdrę i poduszkę. Idealną pogodą jest słoneczny, wietrzny i mroźny dzień! Niska temperatura, podobnie jak wysoka, ogranicza rozwój drobnoustrojów. Możesz także co jakiś czas skorzystać z usługi profesjonalnego prania pierzyny.

Jak pozbyć się trądziku z pleców, ramion i dekoltu?

Jeżeli borykasz się z otwartymi stanami zapalnymi, unikaj tarcia tych obszarów ciała. Tyczy się to zarówno szorstkich tkanin jak i mechanicznych peelingów. Nie używaj zarówno tych drobno- jak i gruboziarnistych, ponieważ drobinki mogą powodować roznoszenie się bakterii na większe obszary skóry.

Aby pozbyć się trądziku na ciele, zwracaj szczególną uwagę na czystość powierzchni, z którymi masz styczność. Jeżeli korzystasz z siłowni, regularnie dezynfekuj swoją matę do ćwiczeń i wszystkie urządzenia. Zwróć także uwagę na włosy – noszenie rozpuszczonych, długich pasm w przypadku trądziku na ramionach i plecach także może nie być najlepszym pomysłem.

Biosiarczkowe Mydło Mineralne Balneokosmetyki – Twoja recepta na problemy z trądzikiem

Już dziś zaufaj mocy najsilniejszej na świecie, leczniczej wody siarczkowej oraz starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych. Postaw na produkt, który pomógł już setkom osób! Odwiedź sklep internetowy Balneokosmetyki i wybierz Biosiarczkowe Mydło Mineralne o silnym działaniu przeciwtrądzikowym. Pożegnaj problem wyprysków na plecach, ramionach i dekolcie i ciesz się piękną, gładką i miękką skórą!