Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE MODNE OPRAWKI

MODNE OPRAWKI

0

Angelo futuro okulary

Angelo Futuro

Minął już czas, kiedy okulary były przykrą koniecznością i codzienną zmorą osób borykających się z wadą wzroku. Dzisiaj dobrze dobrane oprawki stają się modnym dodatkiem do każdej stylizacji. Przedstawiamy kolekcję oprawek, stworzonych przez projektantów marek Angelo Futuro, Hera&Luna oraz Gentleman.

oprac. Kasia Kosieradzka

Dzisiaj po okulary sięgają nawet te osoby, które nie mają wady wzroku. Klasyczne, eleganckie, romantyczne, ekstrawaganckie… W najnowszych kolekcjach nie brakuje aktualnych trendów, klasycznych linii, oryginalnych, ciekawych kształtów oraz elegancji na najwyższym poziomie. W tych kolekcjach każdy, bez względu na wiek, płeć czy preferowaną stylistykę, znajdzie model idealny dla siebie. Model, którym podkreśli swój charakter.

Angelo Futuro dla Fashion Victims

Oprawki Angelo Futuro charakteryzują intensywne kolory i ekstrawaganckie kształty. Oprawki Angelo Futuro mogą być także mocnym i bardzo charakterystycznym akcentem w całym ubiorze.To propozycja dla tych, którzy cenią oryginalność i intrygują swoim wyglądem. 

Hera&Luna okulary

Hera & Luna

Klasa i elegancja

Oprawki łączą w sobie elegancję, stylowe formy oraz nowoczesne materiały. Nam podobają się najbardziej roślinne motywy. Okulary będą pasować zarówno na spotkania biznesowe, jak i na niezobowiązującą kolację w gronie znajomych.

Jakość Gentelmena

Dzięki klasycznym formom oprawki są eleganckie. W kolekcji dominują metaliczne szarości oraz czerń, pojawiają się również ciepłe, miodowo-bursztynowe brązy. Oprawki Gentelman pasują do biznesowego garnituru, wieczorowego smokingu lub niezobowiązującego puloweru.

Gentelman okulary

Gentelman

 

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy? Dowiedz się więcej! 😎

 

Poprzedni artykułSUBTELNY MAKIJAŻ MALU WILZ
Następny artykułRECEPTA NA ZDROWĄ SKÓRĘ – DR PAYOT