Strona główna DZIEJE SIĘ Moschino ubiera Coca-Colę

Moschino ubiera Coca-Colę

0

Moschino

Wielka moda już dawno wyszła z pokazów! Dyrektor kreatywna Moschino, Rosselli Jardini, zaprojektowała cudownie ubrane butelki Coca-Coli, które wyglądają prawie jak modelki z pokazów marki!

Niestety, nie można ich kupić, bo wszystko odbyło się w ramach projektu charytatywnego „Tribute to Fashion”, organizowanego przez Coca-Cola Italia we współpracy z władzami Mediolanu. W ramach tego projektu osiem znanych kobiet ze świata mody (m.in. Alberta Feretti i Donatella Versace) zaprojektowało „ubiory” dla flakonu Coca-Cola Light. 24 września w Mediolanie odbył się pokaz butelek, a potem sprzedano je na aukcji (pieniądze przeznaczono na pomoc ofiarom trzesięnia ziemi w rejonie Abruzzo). Nam najbardziej podobają się „suknie” Coca-Ola (ubiór tancerki) i Coca-Bowla (z wielką kokardą – lansowaną przez Moschino na jesiennych pokazach – patrz zdjęcia wyżej).

AKCJA CHARYTATYWNA  MOSCHINO UBIERA COCA-COLĘ

Poprzedni artykułJAZZOWY DIOR
Następny artykułWŁOSY JAK NOWE!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.