Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Nivea – nowość 2w1 Olejek w Balsamie

Nivea – nowość 2w1 Olejek w Balsamie

0

A my nadal pozostajemy w temacie olejkowej pielęgnacji, ale tym razem nie są to czyste oleje a nowość marki Nivea – produkt 2w1, czyli Olejek w Balsamie w 4 wariantach.

Nowe Olejki w Balsamach Nivea z pielęgnującymi olejkami przyniosą niezwykłe zmysłowe doznania podczas codziennej pielęgnacji i zapewnią 24-godzinne nawilżenie oraz promienny wygląd skórze. Cztery wyjątkowo kobiece warianty oczarują zmysły magicznymi zapachami, a dzięki nowoczesnej formule, łączącej dobroczynną moc olejków z szybko wchłaniającym się balsamem, kobiety poszukujące innowacji w pielęgnacji ciała będą mogły przenieść się w jej nowy, sensualny wymiar.

Sensualny rytuał

Przełomowa formuła Olejków w Balsamach Nivea pozwala połączyć pielęgnację naturalnymi olejkami z wygodną, ekspresową aplikacją balsamu, co w połączeniu z wyjątkowymi zapachami zapewnia rozkoszną przyjemnością dla zmysłów. Zapach to zjawisko, które nierozerwalnie łączy się z emocjami – aromat porannej kawy dodaje energii, zapach morskiej bryzy przywołuje odprężające wspomnienia z wakacji. Słuchanie ulubionej piosenki, płomień świecy czy aplikacja pachnącego olejku w balsamie i delikatny dotyk skóry to zmysłowe doznania, które kojąco wpływają na nasze samopoczucie.
Dlatego Olejki w Balsamach Nivea stworzono tak, aby pielęgnując ciało jednocześnie rozpieszczały zmysły. Każdy wariant to wyjątkowe doświadczenie angażujące zarówno dotyk, jak i węch. Wystarczy kropla nałożona na dłonie, aby już za chwilę przenieść się w miejsce, w którym wszystkie zmysły karmią nas bogactwem wrażeń, a umysł odpręża się i relaksuje.

Olejkowo-balsamowa pielęgnacja

Stosowanie balsamów i olejków jest niezbędne w codziennej trosce o ciało, ponieważ ich działanie jest jak terapia dla suchej skóry:

  • olejki dbają o to, by skóra była głęboko nawilżona, gładka i pełna blasku, jednak długo się wchłaniają i pozostawiają na skórze filtr,
  • balsamy z kolei mają lżejszą niż olejki konsystencję, ale szybciej się wchłaniają, uzupełniając nawilżenie skóry.

Dlatego eksperci Nivea wykorzystali korzyści wynikające z połączenia najlepszych właściwości olejów i balsamów i stworzyli przełomową formułę Olejków w Balsamach Nivea, która łączy moc naturalnych olejków pielęgnacyjnych: makadamia, jojoba, arganowy i migdałowy z właściwościami szybko wchłaniającego się balsamu, aby aplikacja kosmetyku była komfortowo szybka.

olejek balsam niveaOlejek w Balsamie Nivea Kwiat Wiśni i Olejek Jojoba (200 ml/17,99 zł)

Zamknięty w pielęgnacyjnym balsamie zapach kwiatu wiśni cudownie podkreśla delikatność skóry i harmonijnie stapia się z zapachem kobiecego ciała. Zapach kwiatu wiśni jest cichy i dyskretny, ma w sobie niewymuszoną elegancję i minimalistyczny ład. Wydobywa ze skóry jej wewnętrzny blask, roztaczając wokół niej świetlistą aurę. Pielęgnacja staje się chwilą, w którym może przemówić naturalna kobiecość.

Olejek w Balsamie Nivea Róża i Olejek Arganowy (200 ml/17,99 zł)

Aromat róży fascynuje swoim wielowymiarowym pięknem – na skórze potrafi pachnieć transparentnie i lekko, jednocześnie szepcząc słodkie, miękkie, pudrowe nuty. Balsam nasycony różą jest sensualny, na wskroś kobiecy i hipnotyzująco piękny, jego zapach uwodzi i odurza zmysły, wywołując szybkie bicie serca – to ponadczasowy eliksir miłości.

Olejek w Balsamie Nivea Wanilia i Olejek Migdałowy (200 ml/17,99 zł)

Wanilia, choć pozornie słodka, jest składnikiem złożonym i treściwym. Pochodząca z kwiatu pnącej orchidei łączy w sobie nuty kwiatowe, roślinne i drzewne skąpane w apetycznej chmurce karmelu. Lecz prawdziwa wanilia to coś więcej, niż słodycz – przyciąga zmysłowym, gorącym zapachem, który jednocześnie jest luksusowy jak najlepszy kaszmir.

Olejek w Balsamie Nivea Kakao i Olejek Makadamia (200 ml/17,99 zł)

Zapach owocu kakaowca karmi zmysły tak samo, jak najlepsza, aromatyczna czekolada. Kakao to słodycz i bezpieczeństwo. Jego zapach pozwala przystanąć na chwilę i kontemplować proste radości życia – życzliwe spojrzenie, pełen ciepła uśmiech. Balsam pachnący kakao otula ciało miękką pierzynką komfortu.