Strona główna FRYZURY NOWY TREND W KOLORYZACJI: BROND

NOWY TREND W KOLORYZACJI: BROND

0

Brond, Eva green

Gdy brunetka marzy o blondzie, a blondynka o brązie… może skorzystać teraz z koloryzacji L'Oreal Professionnel o intrygującej nazwie Brond. Fajne!

Jest to propozycja dla brunetek, które zawsze marzyły o blondzie, oraz dla blondynek zawsze marzących o tym, aby zostać brunetką. Delikatne przejście w tonach odcieni zachowuje efekt naturalny przy jednoczesnej zmianie koloru włosów. Ten trend nosi również ambasadorka marki L`Oréal Professionnel Eva Green oraz międzynarodowej sławy blogerka Kristina Bazan.

Ponieważ taki efekt kolorystyczny nie jest możliwy do samodzielnego uzyskania w domu, marka wprowadziła nowe odcienie mokka do palet koloryzacji Inoa, Majirel i Dia. Teraz zarówno fryzjerzy, jak i ich klientki mogą cieszyć się szerokimi możliwościami technik koloryzacji.

Adresy Salonów Expert – w których można wykonać Brond – dostępne są na www.lorealprofessionnel.pl

Poprzedni artykułKRZYSZTOF HOŁOWCZYC AMBASADOREM ZAPACHU AVON BLACK SUEDE SPORT
Następny artykułŻELAZKO NA ZMARSZCZKI I CELLULIT
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.