Strona główna DIETA I ZDROWIE OLIGO-ELITE – SIŁA POLIFENOLI

OLIGO-ELITE – SIŁA POLIFENOLI

0

Norbert Szalus, Oligo-Elite, suplementy z polifenolami

O właściwościach suplementu opowiedział podczas konferencji dr n. med. Norbert Szaluś – specjalista medycyny nuklearnej i terapii izotopowej nowotworów. 

W Oligo-Elite znajdziesz innowacyjną i doskonale przyswajalną kompozycję najsilniejszych antyoksydantów pozyskiwanych z owoców liczi i zielonej herbaty. Suplement jest wytwarzany na nieskazitelnie czystej wyspie Hokkaido w Japonii, wyłącznie z naturalnych składników. Jedna kapsułka działa tak jak jednorazowa porcja 1 kg liczi!  

Dlaczego wolne rodniki nam szkodzą?

Wolne rodniki to jeden z głównych wrogów naszego organizmu. Sieją w nim spustoszenie powodując wiele chorób. Uszkadzając kod genetyczny prowadzą do powstawania nowotworów, zaburzeń czynnościowych układu krążenia, mózgu i innych narządów. Przyspieszają też proces starzenia organizmu. Jednak ich niszczącą siłę można powstrzymać. Tarczą obronną są innowacyjne polifenole o nazwie Oligonol, które są głównym składnikiem suplementu diety Oligo-Elite. 

Wyjątkowość Oligo-Elite

Oligo-Elite, suplementy z polifenolami

Przyswajalność polifenoli jest różna. Zależy to od ich budowy, czyli długości łańcucha. Oligo-Elite to oryginalny japoński suplement diety zawierający Oligonol – ekstrakt z polifenoli o niskiej masie cząsteczkowej, pozyskiwany z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%). Owoce liczi cieszą się ogromną popularnością w Azji już od czasów starożytnych, ponieważ błyskawicznie dodają sił i energii, poprawiają nastrój, ale przede wszystkim mają pozytywny wpływ na zdrowie. Suplement Oligo-Elite wytwarzany jest na nieskazitelnie czystej wyspie Hokkaido w Japonii, wyłącznie z naturalnych składników. Władze tej wyspy wydały oficjalny certyfikat zaświadczający, że produkt zawiera związki prozdrowotne. Tajemnicą jego skuteczności jest specjalna, opatentowana metoda skracania długich łańcuchów polimerowych polifenoli liczi na łańcuchy krótkie, co powoduje, że mają one pięciokrotnie większą bioprzyswajalność niż te o długich łańcuchach. Jedna kapsułka działa tak, jak jednorazowa porcja 1 kg owoców liczi!

licziLiczi jest subtropikalnym owocem mającym jedną z najwyższych zawartości polifenoli. Jest spożywany od czasów starożytnych w Chinach i południowo-wschodniej Azji. Według legendy sekret swojej urody zawdzięcza mu cesarzowa Yang Guifei, uważana za jedną z czterech najpiękniejszych kobiet na świecie. 

Potwierdzona skuteczność 

Skuteczność polifenoli wykorzystanych w suplemencie Oligo-Elite potwierdzona została aż w 35 badaniach klinicznych. Jakie daje nam korzyści? 

• Hamuje wchłanianie tłuszczów oraz redukuje trzewną tkankę tłuszczową. 

Tłuszcz trzewny uważany jest za najbardziej niebezpieczny rodzaj tkanki tłuszczowej. Umiejscowiony jest głęboko za ścianą brzuszną 
i otacza narządy wewnętrzne w jamie brzusznej (np. wątrobę, jelita). Zostało udowodnione, że prowadzi on m.in. do zaburzeń oddychania, chorób naczyniowo-sercowych, kamicy żółciowej, zaburzeń hormonalnych, udaru, cukrzycy, zawału mięśnia sercowego, choroby zwyrodnieniowej stawów, żylaków kończyn dolnych. Otłuszczenie narządów wewnętrznych może też prowadzić do nowotworów. Według WHO od 7 do 41% nowotworów spowodowanych jest nadwagą i otyłością. Tylko w Polsce w 2010 roku prawie 5000 zgonów z powodu nowotworów związanych było z nadwagą i otyłością.

• Pomaga zapobiegać chorobom nowotworowym i rozwojowi komórek karcenogennych.


• Zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku poprzez redukcję powysiłkowego stresu oksydacyjnego.

Przebadano 47 sportowców amatorów 
z Uniwersytetu Kyorin (Japonia), których podzielono na dwie grupy. Test trwał 52 dni. Przez 26 dni grupa A przyjmowała placebo, a grupa B Oligo-Elite. W grupie przyjmującej suplement wydolność organizmu widocznie wzrosła, podczas gdy w grupie placebo była na stałym poziomie. W połowie trwania eksperymentu, grupy zamieniono. W grupie A wydolność organizmu widocznie rosła, a w grupie B zaczęła spadać.

• Poprawia przepływ krwi i redukuje uczucie zimnych rąk i stóp. 


• Zapobiega miażdżycy i zawałowi mięśnia sercowego.


• Pozytywnie wpływa na pracę mózgu (pamięć, choroby degeneracyjne, 
m.in. Alzheimera).


• Ma działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne 
i przeciwgrzybicze.


• Poprawia wygląd skóry – chroni przed negatywnym działaniem promieni UV 
oraz zmniejsza głębokość i wielkość zmarszczek.

Dzięki temu skóra wygląda młodo 
i promiennie. Badania przeprowadzone na 17  grupie kobiet (26-60 lat)  stosujących Oligo-Elite przez 12 tygodni, potwierdziły redukcję zmian barwnikowych (np. piegi, przebarwienia) powyżej 10% u 29% badanych. Skóra stała się też widocznie młodsza, zmniejszyła się też ilość i głębokość zmarszczek wokół oczu (o ponad 10% u 47% badanych kobiet). U ponad 50% poprawił się stan skóry, głównie – zmniejszenia ilości zmarszczek i szorstkości skóry.

Więcej na: www.oligo-elite.pl

Cena: 150 zł/30 kapsułek

Oligo-Elite, suplementy z polifenolami

14 kwietnia w restauracji Belvedere w Warszawie odbyła się premiera innowacyjnego japońskiego suplementu diety Oligo-Elite. Podczas konferencji dziennikarze na chwilę mogli przenieść się na odległą i idealnie czystą wyspę Hokkaido, na której pozyskuje się składniki potrzebne do jego produkcji. Na spotkanie prosto z Japonii przyjechali Koto Sekino i Kohei Homma reprezentujący Amino Up –  firmę produkującą Oligo-Elite. 

Na konferencji pojawiły się także gwiazdy: Olga Borys, Lidia Kopania, Anna Jurksztowicz i Dorota Czaja. 

 Olga Borys, Oligo-Elite, suplementy z polifenolami Lidia Kopania, Oligo-Elite, suplementy z polifenolami
 Anna Jurksztowicz, Oligo-Elite, suplementy z polifenolami Dorota Czaja, Oligo-Elite, suplementy z polifenolami