OLŚNIEWAJĄCY UŚMIECH W 5 DNI!

OLŚNIEWAJĄCY UŚMIECH W 5 DNI!

3190
0
PODZIEL SIĘ

OLŚNIEWAJĄCY
UŚMIECH W 5 DNI!

Colgate Max White, pasty wybielająceJeszcze do niedawna usunięcie głębokich przebarwień było możliwe tylko u stomatologa. Dziś wystarczy tylko 5 dni, pasta do zębów z profesjonalnym składnikiem wybielającym, systematyczność, a potem odpowiednia profilaktyka – aby zapobiec ponownemu gromadzeniu się osadów. Gotowa na bielszy uśmiech w 5 dni?

Olśniewający uśmiech jest tak samo ważny (a nawet ważniejszy!) dla pięknego młodego wyglądu jak efektowny makijaż czy zadbana fryzura. Mało tego, wpływa też na samopoczucie, może nawet zdecydować o naszych dalszych losach 🙂 

Zobacz, CO NAM DAJĄ BIAŁE ZĘBY >>>

Korzyści jest wiele i naprawdę warto zadbać o biel zębów. Jak? Jeszcze do niedawna do wyboru były następujące metody wybielania zębów:

  • profesjonalne zabiegi – skuteczne, ale kosztowne, wymagają zdrowego uzębienia, mogą powodować zwiększoną wrażliwość zębów przez pierwsze tygodnie po zabiegu
  • domowe nakładki – skuteczne, ale wymagają minimum 2-tygodniowego stosowania, poza tym nie każdy chce i potrafi w nich spać, nie każdy też może pozwolić sobie na noszenie ich w ciągi dnia; skuteczne, ale „wymagające”
  • pasty wybielające – dotychczas dostępne pasty radzą sobie doskonale z powierzchownymi przebarwieniami i zażółceniem zębów od kawy, herbaty czy papierosów, ścierając je mechanicznie; mogą też optycznie rozjaśniać zęby (poprzez odbijanie światła na szkliwie)

Colgate, pasta wybielająca

Poznaj nowość Colgate:
Pasta do zębów z profesjonalnym
składnikiem wybielającym!

Wiele lat marka Colgate pracowała nad przełomową technologią, dzięki której w rekordowo szybkim czasie (tylko 5 dni!), w domowym zaciszu, w komfortowy sposób (myjąc zęby dwa razy dziennie przez 2 minuty) wybielisz swoje zęby! A to wszystko za sprawą składnika stosowanego do tej pory wyłącznie do profesjonalnego wybielania zębów u stomatologa – teraz zamkniętego w paście Colgate Max White Expert White!

To jedyna pasta codziennego użytku dostępna w Europie, która zawiera używany przez dentystów nadtlenek wodoru, ułatwiający usuwanie nagromadzonych przez lata żółtych przebarwień. Poza działaniem na głębokie przebarwienia szkliwa, pasta usuwa również powierzchniowe osady i zapobiega powstawaniu nowych.  

Zostań TESTERKĄ NOWEJ PASTY >>>
Colgate pasta wybielająca
 

Białe zęby na dłużej

Wystarczy 5 dni, aby cieszyć się olśniewającym uśmiechem bez dyskomfortu i wizyt u stomatologa. Co jednak zrobić, aby efekt ten trwał jak nadłużej? 

  • regularnie stosuj pasty wybielające Colgate – nową Colgate Max White Expert White lub dowolną pastę z linii Max White
  • dokładnie myj zęby przynajmniej dwa razy dziennie przez 2 minuty, a po umyciu – wypłucz jamę ustną płynem z linii Max White, który zapobiega gromadzeniu się osadów i przebarwień
  • po mocnej kawie lub herbacie przepłucz zęby, aby pozbyć się ciemnego osadu będącego skutkiem osadzania się zawartej w napojach taniny na szkliwie
  • do picia ciemnych napojów używaj słomek – aby zapobiec zabarwianiu zębów
  • maluj usta na chłodne odcienie czerwieni lub różu – dzięki temu będą wydawać się bielsze!