PASTELOWY MANICURE HYBRYDOWY Z EFEKTEM „SYRENKI”

PASTELOWY MANICURE HYBRYDOWY Z EFEKTEM „SYRENKI”

1546
0
PODZIEL SIĘ

Efekt „syrenki” to lekko połyskujące wykończenie paznokci, które możesz wykonać zarówno bezpośrednio na płytce pokrytej tylko bezbarwną bazą, jak i na innym kolorze lakieru. Pięknie mieni się w słońcu i sprawia, że dłonie przyciągają wzrok. Zobacz, jak je wykonać w subtelnym pastelowym wydaniu – tego typu manicure sprawdzi się też na szczególne okazje, np. na ślub!

Przygotowanie paznokci

  • Nadaj paznokciom ulubiony kształt.
  • Nałóż preparat do usuwania skórek (na 30-60 sekund).
  • Delikatnie odsuń skórki patyczkiem.
  • Umyj dłonie (preparat do usuwania skórek nie powinien na nich zostawać dłużej, niż wskazane przez producenta).
  • Zmatuj paznokcie bloczkiem polerskim– to ważne, bo dzięki temu lakier będzie się lepiej trzymał.
  • Odtłuść płytki zmywaczem do lakieru hybrydowego Eveline Cosmetics Gel Polish Remover.

Baza pod lakier hybrydowy Eveline

Aplikacja bazy

Nałóż na płytki bazę Eveline Cosmetics Hybrid Professional Base Coat. Wygładzi płytkę i przygotuje ją do perfekcyjnej aplikacji kolorowego lakieru. Baza ma łatwo rozprowadzającą się konsystencję, błyskawicznie wyrównuje strukturę płytki i niweluje jej niedoskonałości.

Utwardź bazę lampą UV lub LED. Czas niezbędny do utwardzenia zależy od rodzaju lampy i jej mocy – przed zastosowaniem przeczytaj dokładnie instrukcję (lampy do domowego stosowania zwykle wymagają dłuższego czasu naświetlania, nawet do 2 minut).

Malowanie paznokci na pastelowe odcienie różu (290 i 292)
oraz efekt „syrenki” (302)

Stwórz na paznokciach dowolną kombinację pastelowych różów, np. 2 paznokcie w odcieniu 290 i dwa – 292, a jeden – w połyskującym odcieniu z efektem „syrenki” (302).

lakiery EvelineLakier „syrenkę” możesz też nałożyć na paznokcie wcześniej pomalowane pastelowym „zwykłym” różem. Kombinacja dowolna! Pamiętaj tylko o utwardzeniu każdej warstwy i wykończeniu finalnego efektu topem!

efekt syrenki

manicure hybrydowy z efektem syrenkiAplikacja topu

top do lakieru hybrydowego Eveline
To ostatni etap manicure’u hybrydowego. Eveline Cosmetics Hybrid Professional Top Coat nie tylko utrwala lakier hybrydowy, ale też nadaje paznokciom ładny połysk. Nałóż jedną warstwę topu i utwardź w lampie.

Po utwardzeniu przemyj paznokcie cleanerem lub zwykłym zmywaczem bezacetonowym.

Zobacz, jakie to proste!

logo EvelineWięcej na: www.eveline.eu

Facebookwww.facebook.com/EvelineCosmeticsPoland/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNEONOWY MANICURE HYBRYDOWY ZE ZDOBIENIEM
Następny artykułELEGANCKI MANICURE HYBRYDOWY Z EFEKTEM „SKÓRY WĘŻA”
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.