JAK UZYSKAĆ „BABY FACE EFFECT”?

JAK UZYSKAĆ „BABY FACE EFFECT”?

4914
0
PODZIEL SIĘ

Poznaj nowość – fluid Eveline Cosmetics Liquid Control HD, który matuje skórę na cały dzień i pozwala uzyskać efekt nieskazitelnie gładkiej cery! 

Jak stosować fluid?

Podkład Eveline Cosmetics Liquid Control HD ma lekką płynną postać i wygodny aplikator w formie pipety. Przed aplikacją należy wstrząsnąć buteleczką, aby dokładnie go wymieszać przed aplikacją.

Co go wyróżnia? 

  • Płynna lekka konsystencja
  • Wygodna aplikacja pipetą
  • Efekt „drugiej skóry”
  • Idealne krycie bez efektu maski
  • Satynowa formuła
  • Mat do 24 h
  • 6 odcieni do wyboru
  • „Baby face effect” w każdym wieku!

Zasady doboru i aplikacji podkładu

Wybór odcienia

Aby podkład dał efekt „drugiej skóry”, musi kolorystycznie idealnie się z nią stapiać. Jak wybrać idealny odcień? Nałóż na twarz (najlepiej na linię żuchwy) trzy kolory, które wydają ci się najbardziej zbliżone do twojej karnacji (pamiętając, że latem skóra może być lekko opalona i wymagać ciemniejszego odcienia). Od razu zobaczysz ten, który się z nią stapia najlepiej! Pamiętaj, aby w drogerii zawsze testować podkład na twarzy, a nie na dłoni – tutaj skóra ma inny odcień i najłatwiej o pomyłkę. Jeśli to możliwe, testuj podkład przy świetle dziennym albo przy oświetleniu, które je imituje (coraz więcej drogerii jest w nie wyposażone).

Fluid Eveline
Odcienie Liquid Control: 005 Ivory, 010 Light Beige, 015 Light Vanilla, 020 Rose Beige, 030 Sand Beige, 040 Warm Beige

Nakładanie podkładu

Możesz to robić specjalnym pędzelkiem, gąbeczką lub palcami. Akcesoria mają tę zaletę, że nie wchłaniają tak bardzo podkładu jak skóra, ale z drugiej strony palce są najłatwiejszym sposobem. Najlepiej nałożyć krople podkładu (z nowym fluidem Eveline to łatwe dzięki specjalnemu aplikatorowi!) na czoło, brodę, nos i policzki, a potem delikatnie rozetrzeć – zawsze podążając za kształtem twarzy i kierunkiem ułożenia włosków na twarzy, a więc ukośnie w dół. To zapewni naturalny efekt „drugiej skóry”. Twoja twarz powinna wyglądać tak, jak gdyby nie było na niej podkładu, tylko była nieskazitelna i aksamitna z natury:-) Pamiętaj też, aby podkład przeciągnąć na szyję i dekolt, żeby nie było widoczne ich „odcięcie” kolorystyczne.

Korektor pod oczy

Jeśli masz cienie pod oczami, nie maskuj ich podkładem – nawet najbardziej lekki może się gromadzić w załamaniach skóry. W takim wypadku pierwszym krokiem, jeszcze przed aplikacją fluidu, powinno być nałożenie specjalnego rozświetlającego korektora pod oczy. Muśnij nim skórę, a następnie delikatnie wklep opuszkami palców – nie rozsmarowuj, aby nie powstały smugi. Korektor, podobnie jak fluid, powinien mieć kolor zbliżony do odcienia skóry – zbyt ciemny pogłębi objawy zmęczenia, a zbyt jasny będzie wyglądać sino.

logo EvelineWięcej na: www.eveline.eu

Facebookwww.facebook.com/EvelineCosmeticsPoland/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGRANAT NAWILŻA I REGENERUJE
Następny artykułNAJSZYBSZY SPOSÓB NA PROMIENNĄ CERĘ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.