Strona główna PIELĘGNACJA PIELĘGNACJA TWARZY „PIĘKNO BEZ OBAW” – IDEA PROGRAMU

„PIĘKNO BEZ OBAW” – IDEA PROGRAMU

0
dziewczyna

Chcesz być piękna, a dokładnie chcesz jeszcze bardziej podkreślić swoje piękno, ale masz obawy związane z ewentualnymi zabiegami? W takim razie ten program jest właśnie dla Ciebie! Głównym celem akcji „Piękno bez obaw”, realizowanej przez nasz portal wspólnie z Klinką La Perla, jest bowiem przybliżenie potencjalnym pacjentkom zasad bezpiecznego korzystania z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. A ich wybór, tak jak klinik i lekarzy, jest przeogromny i ciągle rośnie!

Piekno_bez_obaw_logoMedycyna estetyczna? Co to jest? Z czym to się „je”? Czy to jeden z najskuteczniejszych sposobów, by podkreślić swoją urodę i zatrzymać skutki upływu czasu? A może prosty przepis na bycie kobietą o zamrożonej mimice, która ma usta jak ryba i generalnie wygląda jak odbita z matrycy, bo tak jest podobna do potrzedniej i następnej pacjentki lekarza x? Odpowiedź brzmi – i to, i to! Jeśli bowiem wybierzemy sprawdzoną klinikę i doświadczonego specjalistę, mamy ogromną szansę (graniczącą z pewnością) wyglądać lepiej, a co za tym idzie, bardziej komfortowo czuć się w swojej skórze. Jeżeli zaś skupimy się tylko na niskiej cenie i obietnicach bez pokrycia, każdy zorientuje się, że jesteśmy (i to źle!) zrobione. I tu na estetyczny ring wkracza, niczym beauty sędzia, program „Piękno bez obaw”!

Czym jest zatem „Piękno bez obaw”? To przede wszystkim program nastawiony na edukację. Nie namawiamy do wykonywania zabiegów – to powinna być osobista decyzja, dobrze skonsultowana z wykwalifikowanym lekarzem, ale tłumaczymy jak tego doktora wybrać i jakie procedury warto wziąć pod uwagę, rozpoczynając swoją przygodę z medycyną estetyczną.

Jeśli więc chodzi Wam po głowie jakiś zabieg, albo coś już macie na „estetycznym koncie” i chcecie więcej, u nas możecie spodziewać się: 

  • konkretnych rad, jak z morza rynkowych ofert wybrać najlepszą, sprawdzoną klinikę/gabinet?
  • podpowiedzi w czyje ręce oddać swoją urodę, czyli wskazówek, jak wybrać sprawdzonego/pewnego lekarza?
  • opisów najpopularniejszych (nie tylko) „na pierwszy raz” zabiegów,
  • promocji, jakie czekać będą co miesiąc na Was u partnera naszej akcji, czyli w Klinikach La Perla.

Pamiętajcie: każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej ma pozytywnie wpłynąć na nasz wygląd i samopoczucie – to jego główny cel! Dlatego odpowiednio dobrany, prawidłowo wykonany i przemyślany poprawi look i nastrój, a nawet korzystnie wpłynie na zdrowie. Jeśli zaś oddamy się w ręce podejrzanego eksperta, efekty mogą być naprawdę opłakane – a płakać to my możemy co najwyżej z radości na widok tego, kto patrzy na nas z lustra 😉

logo akcji

#pieknobezobaw

Partnerem programu jest:

logo

www.klinikalaperla.pl

Facebook-button.jpgwww.facebook.com/pieknobezobaw/

Poprzedni artykułWYNIKI TESTU PODKŁADU BOURJOIS HEALTHY MIX
Następny artykułHada Labo Tokyo – japońska marka pielęgnacyjna nr 1