Strona główna DZIEJE SIĘ PIERWSZE SPOTKANIE – PIĘKNE OCZY

PIERWSZE SPOTKANIE – PIĘKNE OCZY

0

URODA BEZ TABU
W trakcie spotkanie odbył się też pokaz redukcji zmarszczek mimicznych laserem Emerge dedykowanym do tej okolicy twarzy. Modelką była jedna z osób biorących udział w spotkaniu:-)

W dniu 27.03 odbyło się pierwsze spotanie cyklu „Uroda bez tabu”, poświęcone poprawie wyglądu okolic oczu i wzroku. 

Spotkanie odbyło się w Holmes Place w Hotelu Hilton – oprócz osób, które zgłosiły się do udziału, wzięły w nim udział gwiazdy i dziennikarze. Poprowadziła je znana prezenterka, Klaudia Carlos. 

Uroda bez tabu, Kalina Ben Sira, Ewa GawrylukJest wiele tematów trudnych, o których kobiety nie chcą mówić, a media nie chcą się tym zajmować. Chcemy przybliżyć im to, o czym się nie mówi, chociażby ginekologię estetyczną – powiedziała Kalina Ben Sira, założycielka i prezes Kliniki La Perla, głównego partnera wydarzenia – obok ITP S.A. Biomedical Company 
(lidera w dostarczaniu najwyższej jakości opatentowanych technologii dla medycyny estetycznej, np. urządzeń laserowych) oraz BeautyMed Aesthetics (dystrybutora m.in. koktajli do mezoterapii Revitacare, peelingów czy wypełniaczy). Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele tych firm: Marzena Piwowarska z ITP S.A. oraz Katarzyna Kaczorowska z BeautyMed. 

Od lewej: Kalina Ben Sira, prezes Kliniki La Perla, Ewa Gawryluk i Jarosław Pawliński, dyrektor Lexum Polska

Pierwsze spotkanie poświęcono szeroko rozumianej tematyce oczu. Prowadząca je Klaudia Carlos rozmawiała z zaproszonymi gośćmi – lekarzem okulistą z Centrum Okulistycznego Lexum, lekarzem medycyny estetycznej z Kliniki La Perla oraz ekspertem od wizażu (pokaz makijażu towarzyszył całemu spotkaniu). – Nasza klinika wyróżnia się jakością, o czym świadczy prawie 100% zadowolenie naszych klientów. Nasz zespół lekarzy jest szczególnym powodem do dumy, ich wieloletnie doświadczenie, potwierdzone wykonaniem kilkunastu tysięcy zabiegów i dalsze dokształcenie, wprowadzanie nowych technik medycznych, daje gwarancję jakości i bezpieczeństwa – powiedział dyrektor zarządzający Lexum Polska, Jarosław Pawliński, który także przybył na spotkanie. 

Uroda bez Tabu, Tatiana Sosna-Sarno, Olga BorysLek. med. Barbara Czarnota, lekarz z kliniki Lexum, zaprezentowała bezpieczną metodę laserowej korekcji wzroku, która daje trwałe efekty. „Coraz więcej z nas nosi okulary. Wszyscy okularnicy wiedzą, jaki to jest kłopot. Praktycznie połowa populacji ma wadę wzroku (…) Klinika Lexum specjalizuje się w laserowej korekcie wzorku od piętnastu lat. To zabieg bezpieczny, bezbolesny i trwa tylko trzy minuty” – powiedziała Barbara Czarnota. Warto dodać, że z oferty kliniki chętnie korzystają osoby publiczne, w tym Olga Borys, Tatiana Sosna-Sarno oraz Jarosław Szado. „Dotychczas nie poznawałam ludzi, owszem widziałam kontury twarzy, ale nie widziałam, czy to mężczyzna, czy kobieta. Zabieg zrobiłam jesienią i to była najlepsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić” – powiedziała Olga Borys.

Od lewej: Tatiana Sosna-Sarno, lek. med. Barbara Czarnota i Olga Borys 

URODA BEZ TABU, DR Elżbieta RadzikowskaDyrektor Medyczny Kliniki La Perla – dr n. med. Elżbieta Radzikowska, chirurg, zaprezentowała dostępne na rynku metody poprawy wyglądu okolic oka, w tym pozbycia się opadającej powieki, cieni, opuchlizny oraz zmarszczek wokół oczu. – Oferujemy zarówno zabiegi inwazyjne, jak i bezinwazyjne. Zajmujemy się problemem opadającej powieki, wykonując zarówno zabiegi na dolną, jak i górną powiekę. Oferujemy m.in. zabiegi z użyciem fal radiowych i lasera, który wygładza okolicę oka. Laserem dedykowanym tej części twarzy jest Emerge. Bardzo dobre efekty rewitlizacji skóry wokół oczu daje też mezoterapia – mówiła. 

Prowadząca spotkanie Klaudia Carlos i dr Elżbieta Radzikowska

Zdrowe, piękne oko wymaga również odpowiedniej oprawy. O najnowszych trendach kosmetycznych opowiedział Andrzej Kawczyński, wizażysta marki Giorgio Armani. – Od szesnastu lat zajmuję się makijażem i uważam, że oczy i odpowiednie podkreślenie makijażem daje efekt hipnotyzującego spojrzenia. Kobiety popełniają błąd i są przemalowane – dodał wizażysta. 

W trakcie spotkania na zaproszonych gości czekały atrakcyjne niespodzianki. W loterii wizytówkowej można było wygrać atrakcyjne zabiegi na okolice oczu (mezoterapia, laser Emerge, liporadiologia), vouchery na specjalistyczne badanie wzroku w Klinice Lexum oraz miesięczne karnety do Holmes Place. Były też nagrody rzeczowe, a dla każdego uczestnika – vouchery zniżkowe na zabiegi w Klinice La Perla, próbki kosmetyków Armani i foldery reklamowe. 

Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy: Ewa Gawryluk, Olga Borys, Magdalena Waligórska, Tatiana Sosna-Sarno oraz Jarosław Szado.