Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA POKOCHAJ SWOJE WŁOSY

POKOCHAJ SWOJE WŁOSY

Trwa druga edycja kampanii marki Philips prowadzonej ze znaną fryzjerką, Jagą Hupało. Dzięki ciekawej stronie internetowej, poradnikowi oraz programom prowadzonym w Dzień Dobry TVN Polki mogą nauczyć się, jak pielęgnować i stylizować swoje włosy. Wszystko po to, by je pokochać!

Druga edycja kampanii prowadzona jest pod hasłem „O włos od absolutnego piękna”. Rok temu marka Philips przy współpracy z ekspertem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów – Jagą Hupało, podpowiadała Polkom, co robić, aby włosy zawsze wyglądały zdrowo i zadbanie. W tym roku Philips kontynuuje misję dzielenia się filozofią piękna i zdrowych włosów, pokazując, jak ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy i uzyskać najlepsze efekty stylizacji.

Philips i Jaga Hupało podpowiadają, jak stawić czoło pięciu głównym wyzwaniom, z jakimi, na co dzień zmagają się kobiety:

  • włosy bez połysku
  • elektryzujące się włosy
  • trudne do ułożenia włosy
  • kręcone włosy kiedy chcesz mieć proste i na odwrót
  • puszące się włosy.

Współpraca z Philips przekonała mnie, że mamy wspólny cel, jakim są zdrowe i zadbane włosy. Poprzez kampanię „Pokochaj swoje włosy”  wspólnie będziemy starać się, aby Polki zaprezentowały swoje naturalne piękno.

Jaga Hupało

Od 3 września do 12 października w każdy piątek na antenie porannego programu „Dzień Dobry TVN”, marka Philips wraz z Jagą Hupało dzielą się filozofią piękna i zdrowia włosów, pokazując jak ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy i uzyskać najlepsze efekty stylizacji. Po każdej emisji, na dedykowanej stronie kampanii www.pokochajswojewłosy.pl, prezentowane są filmy, które dotyczą jednego z pięciu wyzwań, z jakimi, na co dzień zmagają się kobiety.

A już 16 października w sprzedaży dostępna będzie książka-poradnik „Pokochaj swoje włosy”. To pierwsze na rynku kompendium wiedzy o zdrowiu i urodzie włosów autorstwa Jagi Hupało i marki Philips. Książka powstała z myślą o wszystkich kobietach, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które nie godzą się z dotychczasowym wyglądem swoich włosów.

 

książka dostępna będzie w punktach sprzedaży: Relay, Inmedio, Traffic, Empik, MSH

 

Książka odpowiada na najczęściej zadawane pytania, dostarcza wielu ciekawych informacji – prezentuje prawdy i mity o włosach oraz słownik terminów fryzjerskich. Pokazuje także, jak krok po kroku wykorzystać możliwości produktów Philips, by uporać się z najczęstszymi wyzwaniami kobiet związanymi z włosami. To prawdziwe kompendium wiedzy – od budowy włosów po ich pielęgnację i stylizację.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tegorocznej kampanii towarzyszy specjalny konkurs oraz akcja promocyjna! Więcej szczegółów na www.pokochajswojewlosy.pl

produkty marki Philips pomagają ujarzmić każdy rodzaj włosów

Poprzedni artykułAVÈNE CICALFATE POST-ACTE
Następny artykułDIETA NA TALERZU
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]