Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA POKOCHAJ SWOJE WŁOSY

POKOCHAJ SWOJE WŁOSY

0

Trwa druga edycja kampanii marki Philips prowadzonej ze znaną fryzjerką, Jagą Hupało. Dzięki ciekawej stronie internetowej, poradnikowi oraz programom prowadzonym w Dzień Dobry TVN Polki mogą nauczyć się, jak pielęgnować i stylizować swoje włosy. Wszystko po to, by je pokochać!

Druga edycja kampanii prowadzona jest pod hasłem „O włos od absolutnego piękna”. Rok temu marka Philips przy współpracy z ekspertem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów – Jagą Hupało, podpowiadała Polkom, co robić, aby włosy zawsze wyglądały zdrowo i zadbanie. W tym roku Philips kontynuuje misję dzielenia się filozofią piękna i zdrowych włosów, pokazując, jak ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy i uzyskać najlepsze efekty stylizacji.

Philips i Jaga Hupało podpowiadają, jak stawić czoło pięciu głównym wyzwaniom, z jakimi, na co dzień zmagają się kobiety:

  • włosy bez połysku
  • elektryzujące się włosy
  • trudne do ułożenia włosy
  • kręcone włosy kiedy chcesz mieć proste i na odwrót
  • puszące się włosy.

Współpraca z Philips przekonała mnie, że mamy wspólny cel, jakim są zdrowe i zadbane włosy. Poprzez kampanię „Pokochaj swoje włosy”  wspólnie będziemy starać się, aby Polki zaprezentowały swoje naturalne piękno.

Jaga Hupało

Od 3 września do 12 października w każdy piątek na antenie porannego programu „Dzień Dobry TVN”, marka Philips wraz z Jagą Hupało dzielą się filozofią piękna i zdrowia włosów, pokazując jak ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy i uzyskać najlepsze efekty stylizacji. Po każdej emisji, na dedykowanej stronie kampanii www.pokochajswojewłosy.pl, prezentowane są filmy, które dotyczą jednego z pięciu wyzwań, z jakimi, na co dzień zmagają się kobiety.

A już 16 października w sprzedaży dostępna będzie książka-poradnik „Pokochaj swoje włosy”. To pierwsze na rynku kompendium wiedzy o zdrowiu i urodzie włosów autorstwa Jagi Hupało i marki Philips. Książka powstała z myślą o wszystkich kobietach, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które nie godzą się z dotychczasowym wyglądem swoich włosów.

 

książka dostępna będzie w punktach sprzedaży: Relay, Inmedio, Traffic, Empik, MSH

 

Książka odpowiada na najczęściej zadawane pytania, dostarcza wielu ciekawych informacji – prezentuje prawdy i mity o włosach oraz słownik terminów fryzjerskich. Pokazuje także, jak krok po kroku wykorzystać możliwości produktów Philips, by uporać się z najczęstszymi wyzwaniami kobiet związanymi z włosami. To prawdziwe kompendium wiedzy – od budowy włosów po ich pielęgnację i stylizację.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tegorocznej kampanii towarzyszy specjalny konkurs oraz akcja promocyjna! Więcej szczegółów na www.pokochajswojewlosy.pl

produkty marki Philips pomagają ujarzmić każdy rodzaj włosów

Poprzedni artykułAVÈNE CICALFATE POST-ACTE
Następny artykułDIETA NA TALERZU
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.