Strona główna DIETA I ZDROWIE ZDROWE ODŻYWIANIE DIETA NA TALERZU

DIETA NA TALERZU

0

Talerze produkowane są w Polsce z wysokiej jakości porcelany. Nadruki nanoszone są również w Polsce, metodą gwarantującą bezpieczeństwo użycia w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach. Talerze „Lekkośc bytu” dostępne są na stronie internetowej www.lekkoscbytu.com w cenie 29,99 zł.

Marka „Lekkość bytu” wprowadza na polski rynek znane na świecie narządzie ułatwiające zrzucanie zbędnych kilogramów – odchudzający talerz. Sprawdź, o co chodzi!

Efektywność talerzy „Lekkość bytu” polega na dwóch prostych mechanizmach:

  • odpowiednio dobranemu rozmiarowi
     
  • czytelnie zobrazowanych wielkościach grup produktowych, które powinny znaleźć się na talerzu w ramach jednego posiłku.

Dzięki temu zjadane porcje mają optymalną wielkość i pomagają zaopatrzyć organizm w niezbędne składniki odżywcze – w tym odpowiadający za uczucie sytości błonnik. To uczucie potęgowane jest przez rozmiar talerza pozwalający zapełnić jedzeniem całą jego powierzchnię.

Naczynia powstały z myślą o wszystkich, którzy chcieliby schudnąć, ale mają dość głodzenia się, żmudnego liczenia kalorii i czasochłonnego ważenia potraw. Wielkość poszczególnych składników dania określa widniejący na talerzu, prosty schemat. Bardzo ułatwia on przygotowywanie posiłków, ponieważ określenie „porcja” jest dla wielu osób niejasne. Bez podanej wagi lub objętości (np. szklanka) danego składnika, niezwykle trudno jest więc sprecyzować, jak duża powinna być  „porcja”. Talerz „Lekkość bytu” wyznacza nam jej ramy dla białka, węglowodanów oraz warzyw.

Polecamy! 🙂

Poprzedni artykułPOKOCHAJ SWOJE WŁOSY
Następny artykułODNOWA Z KWASAMI α-HYCID
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.