Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY PURE DKNY ROSE

PURE DKNY ROSE

0

modelka, modelka DKNY, Angela Lindvall

Reklama pureDKNY z modelką Angelą Lindvall

PURE DKNY ROSE

PureDKNY kontynuuje współpracę z Care – główną światową organizacją pomagającą kobietom wyjść z ubóstwa. W tym celu powstał kolejny, już trzeci z tej serii zapach – pureDKNY Rose!

 Zapachy pureDKNY 

Zapachy z linii pureDKNY powstały w mało standardowy sposób, ponieważ w przypadku tych trzech zapachów kluczem są ich główne składniki – róża, werbena oraz wanilia. 

 Nowość! 

PureDKNY Rose

(259 zł/50 ml)

Woń różana zawarta we flakoniku PureDKNY pochodzi z doliny Isparta w Turcji, gdzie ręczne zbiory tego kwiatu odbywają się każdego roku w czerwcu, jeden po drugim, podczas chłodnych godzin przed świtem. Pod koniec sezonu, 2500 ton płatków jest pakowanych, ważonych i transportowanych do destylarni gdzie są następnie łagodnie walcowane. Produkt końcowy to olejek z róży, surowy składnik, który później staje się częścią zapachu.

DKNY, perfumy DKNY, pureDKNY Rose

PureDKNY Verbena

(240 zł/50 ml)

Nuty głowy tego zapachu to werbena bazyliowa, która posiada rześką zieloną nutę bazylii nadająca olejkowi świeżości. W rezultacie otrzymano mokry i rześki zapach. W nutach serca wyczujemy galbanum oraz jaśmin, natomiast w nutach bazy – białą ambrę, mech morski i wetiwerię.

DKNY, PureDKNY Verbena, perfumy DKNY

Pure DKNY Vanilia

(220 zł/50 ml)

Nutą przewodnią jest kropla wanilii w wodzie. Miękki i kwiatowy zapach zawiera również akord zroszonych płatków, kwiatu lotosu i róży bułgarskiej, które harmonizują jaśminem, frezją i orchideą w bazie serca. Kompozycję zamyka ciepło białej ambry i kremowego drzewa sandałowego.

perfumy DKNY, DKNY, pureDKNY Vanilia

 Współpraca DKNY z organizacją Care 

Zgodnie ze swoim dążeniem do pomagania innym a zwłaszcza kobietom, Donna Karan, która zaprojektowała i stworzyła nowy zapach dla kobiet pureDKNY, łączy swe wysiłki z wiodącą organizacją humanitarną Care, której celem jest zwalczanie ubóstwa na świecie. Część z funduszy zebranych przez pureDKNY, wesprze działalność organizacji Care w Ugandzie, polegającą na szkoleniu kobiet w kwestiach finansowych poprzez program zakładania banków spółdzielczych i kredytowych Village Savings and Loan Associations (VSLA), który sprawdził się już jako sposób na pomaganie kobietom w zwiększaniu ich możliwości zawodowych i zarobkowych.

Uganda, Care, organizacja Care

Uganda to kraj szczególnie dotknięty biedą. Jak w wielu rozwijających się krajach, kobiety i młode dziewczyny są zazwyczaj najbardziej dotknięte ubóstwem. Mają mniejsze możliwości edukacyjne i zarobkowe, a dodatkowo cały ciężar utrzymania domu spoczywa na ich barkach. Program szkolenia kobiet Village Savings and Loan Associations (VSLA) daje im szansę na oszczędzanie pieniądzy – czasami po raz pierwszy w życiu – i uzyskanie kredytu z funduszy tej organizacji, który mogą zainwestować w dom, opiekę zdrowotną dla siebie i rodziny, wysłanie dzieci do szkoły lub zapisanie się na kursy szkoleniowe, pomagające zwiększyć ich możliwości zarobkowe.