Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY Replay Stone Supernova – nowe zapachy dla niej i dla niego

Replay Stone Supernova – nowe zapachy dla niej i dla niego

0
replay opakowania

Zapachy inspirowane… jeansami? Dlaczego nie! To właśnie one były inspiracją do powstania perfum Replay Stone Supernova. Jak pachną? 😉

Cały ten jeans…

Jeansy to coś więcej niż element ubrania. Nie są tylko sezonowym produktem. Jeansy nieodłączna część garderoby towarzysząca nam przez całe życie, wiele osób nie wyobraża sobie życia bez choćby jednej pary jeansów, funkcjonują jako nierozerwalna całość, niezwykle oryginalny rodzaj wysublimowanej symbiozy. Jeansy odzwierciedla kim jesteśmy, jaki mamy styl… co lubimy robić – jedna krótka chwila podczas ich przymierzania sprawia, że będą z nami przez kolejne lata… To dlatego, że są bardzo sexy. To dlatego, że wciąż tak odważne, wciąż pozostają symbolem wolności i nieszablonowego myślenia. Najważniejsze jest to, co sprawia, że są tak wyjątkowe. Nie ma dwóch takich samych par spodni, tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi. To nie elegancka kolekcja haute couture to po prostu najwyższej klasy dżinsy. Są kwintesencją wolności i buntu…

jeansDla kogo ta Supernova?

Zjawisko Supernova, która dała nazwę nowej linii, to bardzo rzadkie, jasne kosmiczne eksplozje gwiazdy na ostatnim etapie jej życia, które powodują powstanie na niebie niezwykle jasnego obiektu, który już po kilku tygodniach bądź miesiącach staje się niemal niewidoczny.

Linia adresowana do młodych mężczyzn i kobiet, którzy wyróżniają się charyzmą i osobowością. Kochają piękne przedmioty i zawsze wybierają najlepsze i najbardziej ekstrawaganckie rzeczy, w każdej sferze życia zdobywają doświadczenia wzbogacające ich duchowe wnętrze oraz kształtujące charakter, dzięki temu wszędzie czują się jak obywatele świata. Troska i dbałość o każdy szczegół charakteryzują ich codzienne życie, żyją pasją i są ciekawi świata. Ubranie to doskonały wyraz ich charakteru, pokazanie praktycznego wyboru, ale także świadomego sposobu bycia i życia.

Flakon nie z tej ziemi….

Pierwsze wrażenie flakonu to skojarzenie z wulkaniczną skałą pumeksem-nieregularny kształt flakonu tworzy niezwykłą grę świateł i załamań. Nowa technika, innowacyjny sposób wytworzenia butelki oraz nieregularna struktura sprawiają że przypomina kosmiczną Gwiazdę i daje uczucie kawałka nieba w Twoich rękach.

replay opakowaniaSupernova dla Niej

Zaledwie kilka kropli damskiego zapachu Supernova wystarczy, aby uchwycić niezwykłą zmysłowość poprzez czysty aromat delikatnych, białych kwiatów. W nutach sercach wyczuwalny jest eteryczny ylang-ylang, zmysłową różę i promienną gardenia, kreacja łączy najszlachetniejsze kwiaty z przepięknym owocami. W nutach bazy królują ciepłe, zmysłowe, akordy piżma oraz drzewa sandałowego zapewniające delikatne, harmonijne, trwałe wykończenie .

Supernova dla niejSupernova dla Niego

Supernova dla mężczyzn to inspiracja nutami Fougère: świeżymi i pełnymi kontrastów, które łączą w sobie siłę, a zarazem delikatność, tradycję i nowoczesność. Górne nuty wprowadzają niezwykle lekkie akordy owocowo-cytrusowe oraz zmysłową lawendę, towarzyszą im orzeźwiające nuty wodne. Nuty serca połączone są niezwykle uwodzicielskim akordem róży i drewna kaszmirowego z nowoczesnym akordem mchu dębowego nadając prawdziwie męskiego charakteru. Uwodzicielska baza: bobu tonka, drzewa cedrowego i sandałowego dodaje aksamitnej miękkość i zmysłowości idealnie dopełnia całości.

supernova for him