Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY REVEAL HALLE BERRY

REVEAL HALLE BERRY

0

Reveal Halle Berry

„To ponadczasowy zapach, który moim zdaniem sprawi, że kobiety poczują się piękne i pewne siebie” – tak o swoich kolejnych perfumach Reveal mówi aktorka Halle Berry. Kwiatowo-drzewny, klasyczny, ale jednocześnie pełen nowoczesnego seksapilu zapach ma szansę stać się hitem sprzedażowym, podobnie jak poprzednie: Halle i Pure Orchid. 

Zapach powstał, podobnie jak poprzednie, we współpracy z marką Coty. „Halle Berry jest jednym z największych skarbów Hollywood, jednak pomimo życia 
w blasku fleszy, wciaż pozostaje zagadką. Reveal odzwierciedla tajemnicę kryjącą się za każdą kobietą. Ta cecha u kobiet od zawsze oczarowuje i intryguje mężczyzn” – tak mówi o samej Halle Steve Mormoris, Senior Vice President Global Marketing Coty Beauty.

Nuty zapachowe

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się iskrzącymi, świeżymi nutami owocowymi. Ulubiony kwiat Halle, delikatna mimoza, harmonijnie miesza się z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką.
W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie uwodzicielskie nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.

  • Nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka

  • Nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli

  • Nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

 

zapach Reveal Halle Berry, CotyI jeszcze parę słów o zapachu od Halle Berry: „Zapach Reveal jest doskonale zrównoważony. Lekki i świeży, z czasem staje się bardziej seksowny i tajemniczy. Irys jest bardzo ważną częścią tej kompozycji. Aromat irysa może być postrzegany jako intensywny lub drzewny, ale ja zdecydowałam się wybrać te jego elementy,  które sprawiają, że zapach wydaje się jedwabiście miękki i przewiewny. Tworząc go  inspirowalam się swoją osobowością… chciałam odsłonić coś, co ma w sobie spledor i czar gwiazdy, ale jednocześnie emanuje naturalnością i jest łatwe do noszenia.”

Zapach zamknięty jest we flakonie inspirowanym stylem art deco, ulubionym aktorki. 

Ceny i pojemności:
woda perfumowana 15 ml – 59,90 zł
woda perfumowana 30 ml – 93,90 zł
woda perfumowana 50 ml – 128,90 zł
dezodorant w naturalnym sprayu 75 ml – 29,90 zł