Strona główna PIELĘGNACJA ROLLERY I MASAŻERY

ROLLERY I MASAŻERY

0

Wiadomo, że masaż służy skórze wokół oczu. Dlatego wymyślono kremy wyposażone w nakładki masujące.

Aqualia Thermal Roll-on, Vichy

Zawiera łagodzącą wodę termalną, dekstran likwidujący opuchnięcia pod oczami i escynę, która niweluje cienie. Końcówka w stylu kulek (takich jak w antyperspirantach) pomaga szybko wykonać masaż – połączony od razu z aplikacją. Kolejny fajny kosmetyk w linii nawilżającej Vichy.

Aqualia Thermal Roll-On pod oczy (Vichy, 15 ml, ok. 79,50 zł, w aptekach)

Aqualia Thermal Roll-On pod oczy (Vichy, 15 ml, ok. 79,50 zł, w aptekach)

Roll-on Nutridermist, Garnier

Zawiera kofeinę wspomagającą naturalny drenaż – dzięki temu pozwala uporać się z cieniami i opchlizną pod oczami. Polecamy po długiej pracy przy komputerze, świetnie odświeża spojrzenie.

Kofeinowy roll-on pod oczy Nutridermist (Garnier, 15 ml, ok. 37 zł)

Kofeinowy roll-on pod oczy Nutridermist (Garnier, 15 ml, ok. 37 zł)

The Eye Concentrate, La Mer

Ekskluzywny kosmetyk pod oczy z najwyższej półki. Zawiera wysoko skoncentrowany Miracle Broth – bazowy składnik wszystkich produktów La Mer, od którego wszystko się zaczęło… Koi, odżywia, redukuje cienie i opuchliznę, nawilża. Tutaj masażer nie jest „wmontowany” w aplikator – zakończony srebrną kuleczką masażer pomaga schłodzić skórę, natychmiast poprawiając jej mikrokrążenie i przyswajanie dobroczynnych składników zawartych w kremie.

The Eye Concentrate (La Mer, 15 ml, ok. 680 zł)

The Eye Concentrate (La Mer, 15 ml, ok. 680 zł)

Capture Totale Flash Defatigant Regard, Dior

Krem pod oczy z linii odmładzającej Diora, wzbogacony w Aminolumine (składnik odwracający proces utelniania białek, dzięki czemu wzmacnia sieć naczyń i strukturę skóry) oraz wyciąg Ginkgo poprawiający mikrokrążenie. Krem usuwa cienie i opuchliznę – także za sprawą aplikatora-masażera, pokrytego warstwą palladu (jest to odporny i niewywołujący podrażnień metal, wykorzystywany do produkcji narzędzi chirurgicznych). Stop ten dodatkowo pochłania ciepło, dzięki czemy masażowi towarzyszy uczucie świeżości i chłodu.

Capture Totale Flash Defatigant Regard Multi-Perfection (Dior, 15 ml, 429 zł)

Polecamy też masaż z użyciem tego aplikatora, opracowany w instytucie Diora (wykorzystuj go do nakładania także innych kosmetyków tego typu):

  • zacznij od wewnętrznych kącików oczu, wykonując lekki ucisk,
  • potem wygładzanie (bez uciskania) w kierunku skroni wzdłuż łuku brwiowego – aż poczujesz, że górne powieki się rozluźniają,
  • te same ruchy powtórz pod oczami, na linii cieni i opuchlizny
  • koliste ruchy (najpierw od zewnątrz do środka, potem odwrotnie) pomogą usunąć cienie i opuchliznę, odblokowując naczynia limfatyczne,
  • na koniec – masaż od wewnętrznej strony oczu w kierunku skroni (to przywróci naturalny mechanizm krążenia limfy).

Capture Totale Flash Defatigant Regard Multi-Perfection (Dior, 15 ml, 429 zł)

Poprzedni artykułWIBRUJĄCE MASKARY
Następny artykułUNSCRIPTED PATRICK DEMPSEY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.