Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY UNSCRIPTED PATRICK DEMPSEY

UNSCRIPTED PATRICK DEMPSEY

0
 

NOWE ZAPACHY UNSCRIPTED PATRICK DEMPSEY

Najprzystojniejszy filmowy chirurg we współpracy z marką Avon stworzył naprawdę ciekawy męski zapach. Ta operacja mu się udała;-)

Żona Patricka Dempseya od lat pracuje dla Avonu, więc aktor już wcześniej związany był z tą marką w pewnym sensie uczuciowo;-). Może dlatego z tego związku wyszło tak udane „dziecko” – Unscripted to nowoczesny, męski zapach, oparty na drzewno-zielonych nutach.

Jest w nim trochę przypraw (kardamon i pieprz), owoc figi, kwiat lawendy oraz zmysłowe aromaty paczuli, wetiwerii i piżma. Motto tego zapachu to „Podążaj za swoją pasją” – tej idei Patrick Dempsey hołduje podobno na co dzień (jego hobby to wyścigi samochodowe, w których sam startuje, ma też pokaźną kolekcję aut). Pomyśl o tym zapachu, jeśli szukasz niedrogiego, ciekawego zapachu dla swojego „doktorka”.

Unscripted Patrick Dempsey (Avon, 75 ml, 95 zł)

Unscripted Patrick Dempsey (Avon, 75 ml, 95 zł)

Poprzedni artykułROLLERY I MASAŻERY
Następny artykułPEELING DO SKÓRY GŁOWY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.