Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Snake Booster Oil – Rodial

Snake Booster Oil – Rodial

0

Olejek Snake Booster to ciekawy kosmetyk – nawilża, wygładza, a dzięki składnikowi imitującemu jad żmii, działa niczym naturalny botoks!

Specjaliści firmy Rodial opracowali unikalną serię kosmetyków Snake Range, na którą składają się produkty wygładzające zmarszczki, liftujące i nawilżające. Wszystkie one powstały na bazie peptydu naśladującego działanie jadu żmii. Jak widać, natura podpowiada najlepsze rozwiązania służące zdrowiu i poprawie wyglądu.

Zawarty w nowym olejku Snake Booster Oil unikalny dipeptyd Syn-Ake bardzo efektywnie zmniejsza widoczność zmarszczek, które powstają poprzez powtarzalne ruchy mięśni i z czasem stają się coraz głębsze. Naśladując działanie związku chemicznego zawartego w jadzie żmii, który daje efekt „zamrożenia” mięśni twarzy, peptyd ten widocznie wygładza i zmniejsza załamania powstałe w skórze, przez działanie mięśni mimicznych. W efekcie, redukuje zmarszczki mimiczne spowodowane najczęściej powtarzającymi się ruchami mięśni twarzy. Rodial Snake Booster Oil działa jak naturalny botoks.

Działanie wyjątkowego dipeptydu Syn-Ake imitującego jad żmii to jedno z najbardziej rewolucyjnych odkryć w walce o młodość ostatnich lat. Seria badań i testów pozwoliła spacjalistom firmy Rodial stworzyć niegroźny dla człowieka imitator jadu, który w naturalny i zdrowy sposób skutecznie powstrzymuje powstawanie najgłębszych i najtrudniejszych do usunięcia zmarszczek mimicznych.

Nowy olejek przeciwzmarszczkowy Snake Booster Oil wygładza, ujędrnia skórę twarzy i działa liftingująco. Zawarty w nim olejek migdałowy odżywia skórą oraz działa antyoksydacyjnie, garbniki elagowe pozyskiwane z owocu granatu stymulują powstwanie kolagenu – ujędrniają i napinają skórę, zaś witamina B5 Pathenol łagodzi ją oraz zmiękcza i nawilża.

Przeciwzmarszczkowy i nawilżający olejek do twarzy Rodial Snake Booster Oil jest już dostępny w sklepie pell.pl obok innych produktów tej rewolucyjnej linii.

Cena 299 zł/ 30 ml.

Rodial Snake Booster Oil