Strona główna DIETA I ZDROWIE SOCZEWKI AKCENTUJĄCE SPOJRZENIE

SOCZEWKI AKCENTUJĄCE SPOJRZENIE

0

soczewki 1-day Acuvue Define, soczewki Johnson & Johnson, soczewki akcentujące spojrzenie

Poznaj nowe wyjątkowe soczewki 1-Day Acuvue Define, które podkreślą piękno Twoich oczu bez zmiany ich koloru. Noś je tak jak ulubione cienie do powiek, codziennie!

Johnson & Johnson Vision Care, światowy producent soczewek kontaktowych Acuvue, wprowadza na polski rynek akcentujące soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Define, które dzięki innowacyjnemu wzorowi podkreślają naturalne piękno oczu. Design nowego produktu działa w dwojaki sposób: wyraźny obrys pierścienia rąbkowego dodaje spojrzeniu głębi, a zastosowane jaśniejsze elementy idealnie komponują się z kolorem oczu, zapewniając im piękny wygląd oraz rozświetlone i pełne blasku spojrzenie.

„Wzór soczewki jest inspirowany naturalnym wyglądem tęczówki. Wiadomo, że tęczówka oka każdego człowieka ma absolutnie unikalny wzór, dlatego całkowicie indywidualny jest też efekt akcentujący nowych soczewek – na oczach każdej kobiety wyglądają one inaczej. Nie zmieniają naturalnego koloru oczu,lecz sprawiają, ż e jest on bogatszy, głębszy, nadają oczom błysku – mówi Angie Bowers z firmy Johnson & Johnson Vision Care, główny projektant soczewek 1-Day Acuvue Define.

Akcentujące soczewki kontaktowe zostały stworzone przez kobiety dla kobiet. Wyniki międzynarodowego badania,w którym uczestniczyły Rosjanki, Włoszki, Brytyjki i Amerykanki, pozwoliły firmie Johnson & Johnson stworzyć produkt w pełni spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Do wyboru są dwa rodzaje soczewek:

1-Day Acuvue Define Natural Sparkle  

Podkreślają blask oczu, dają efekt rozświetlenia.

1-Day Acuvue Define Natural Shimmer

Nadają spojrzeniu niepowtarzalną głębię i wyrazistość oraz intensyfikują barwę tęczówki.

soczewki 1-day Acuvue Define, soczewki Johnson & Johnson, soczewki akcentujące spojrzenie

Obie wersje soczewek nadają się do każdego koloru oczu. Pozostajejedynie podjąć decyzję, na jakim efekcie nam najbardziej zależy.

1-Day Acuvue Define to zupełnie nowa kategoria soczewek kontaktowych. Efekt akcentujący odróżnia je m.in. od kolorowych soczewek kontaktowych, które mogą maskować naturalne piękno oka i zmieniać naturalny kolor tęczówki. W nowych soczewkach zastosowano unikalną technologię Beauty Wrapped in Comfort, , która zapewnia oczom zdrowie i komfort od rana do wieczora. Soczewki akcentujące sprawiają, że nasze spojrzenie jest głębokie i atrakcyjne, a jednocześnie zapewniają dobrą jakość widzenia, czyli to, czego przede wszystkim oczekuje się od soczewek kontaktowych. 

Podobnie jak skóra potrzebuje nawilżenia, tlenu i ochrony przed  promieniowaniem UV, tak i nasze oczy również tego wszystkiego potrzebują. Soczewki 1-Day Acuvue Define zapewniają dopływ tlenu do rogówki, zawierają składnik nawilżający, który jest wbudowany w materiał soczewki oraz posiadają filtr UV chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Marcin Tyszka, Acuvue

Zalety soczewek akcentujących 1-Day Acuvue define docenił też znany fotograf, Marcin Tyszka. „Nie zabijają one blasku spojrzenia tak jak soczewki zmieniające kolor tęczówki, noszone czasami przez modelki – które powodują, że oczy wydają się martwe. Soczewki akcentujące sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej intrygujące i świetliste, środek oka czystszy” – mówi. Fot. Sławomir Dynek

6 powodów, dla których warto wybrać 1-Day Acuvue define:

  1. Podkreślają niepowtarzalne piękno oczu.  

  2. Zapewniają nie tylko dobry komfort użytkowania, ale mogą Ci dodać pewności siebie w kontaktachz innymi ludźmi. 

  3. Mogą skorygować Twoją wadę wzroku i zapewnić dobrą jakość widzenia.

  4. Posiadają filtr UV klasy 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Jednak nie zastępują one okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich.

  5. Jednodniowe soczewki kontaktowe to najzdrowszy i najwygodniejszy sposób noszenia soczewek.

  6. To soczewki stworzone przez Johnson& Johnson Vision Care, światowego producenta soczewek kontaktowych Acuvue – najlepiej sprzedających się soczewek kontaktowych na świecie.

Soczewki będzie można kupićw salonach okulistyczno-optycznych na terenie całego kraju od drugiej połowy maja 2015 r. Sugerowana cena opakowania zawierającego 30 sztuk soczewek to koszt około 90 zł. W sprzedaży dostępne będą soczewkio mocach od -0,25 D do -9,00 D oraz +0,50 D i +1,00 D.

Podczas konferencji lansującej nowe soczewki akcentujące można było poddać się badaniu u optyka i dopasować najlepsze dla siebie! Fot. Sławomir Dynek

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym i służą do korygowania wad wzroku. Jeśli chciałabyś je wypróbować, zgłoś się do salonu optyczno-okulistycznego i zapisz na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych, a specjalista zdecyduje, czy i jakie soczewki są dla Ciebie odpowiednie. Po badaniu wzroku otrzymasz 10 soczewek do wypróbowania gratis.

soczewki akcentujące

Agnieszka Jastrzębska, znana dziennikarka, i Magdalena Gudowska (Green Communication). Fot. Studio 69
 

 

Poprzedni artykułARTDECO HERE COMES THE SUN
Następny artykułCO MÓWIĄ O NAS OCZY?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.