Strona główna FRYZURY Suszarko-lokówka Philips Air Curl

Suszarko-lokówka Philips Air Curl

0
Philips Air Curl

Naturalnie wyglądające loki, włosy pełne objętości i delikatne suszenie – to wszystko zapewni suszarko-lokówka Philips Air Curl.

Jeśli chcesz za jednym razem móc suszyć i układać włosy, a dodatkowo lubisz zmiany i różne fryzury, suszarko-lokówka to zdecydowanie urządzenie dla Ciebie. Najlepiej postaw na taką w nowoczesnym wydaniu, czyli automatyczną obrotową suszarko-lokówkę AirCurl P8668. Urządzenie jest uniwersalne i posiada 3 nasadki: nasadkę do automatycznego kręcenia loków, okrągłą szczotkę obrotową oraz wąski koncentrator do delikatnego suszenia.

Jak korzystać z suszarko-lokówki, by w kilkanaście minut ułożyć fryzurę niczym od fryzjera?

Aby maksymalnie ułatwić sobie tworzenie miękkich fal i loków, skorzystaj z nasadki do automatycznego tworzenia loków i fal. Po wysuszeniu włosów w 80% umieść pasmo włosów w otworze nasadki do kręcenia loków. Po naciśnięciu przycisku pasmo włosów automatycznie się nawinie, a w komorze kręcenia zostanie wysuszone i ułożone. Uzyskasz dzięki temu pięknie ułożone fale o wspaniałym, naturalnym wyglądzie.

Natomiast obrotowa szczotka z naturalnego włosia o średnicy 50 mm to doskonały sposób na dodanie fryzurze objętości i blasku. Z kolei koncentrator skupia przepływ powietrza przez otwór do konkretnych miejsc, co umożliwi Ci delikatne suszenie. Ta końcówka jest zalecana zwłaszcza do wstępnego suszenia włosów i przygotowywania ich do stylizacji.

Suszarko-lokówka AirCurl HP8668 to także technologie dbające o włosy. Ustawienie chłodnego powietrza umożliwia utrwalenie fryzury lub wysuszenie włosów we względnie niskiej temperaturze, a trzy regulowane ustawienia temperatury i prędkości zapewniają większą kontrolę. Urządzenie posiada też pielęgnację jonową zapobiegającą elektryzowaniu, poprawiającą stan włosów i wygładzającą łuski włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste. Dodatkowo ochronna powłoka ceramiczna z keratyną zapewnia jeszcze lepszą pielęgnację włosów. Wszystko to sprawia, że każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami bez obawy o ich bezpieczeństwo.

Suszarko-lokówka jest też wygodna w obsłudze. Urządzenie obraca się w dwóch kierunkach, dzięki czemu łatwo się z niej korzysta i można ją wykorzystywać do tworzenia różnych fryzur. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu. A dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiemu uchwytowi suszarko-lokówka zwiększa łatwość i wygodę użytkowania.

Szczotka obrotowa z funkcją automatycznego kręcenia loków i fal Philips AirCurl HP8668 ułatwi Ci więc stylizację włosów każdego dnia.  A efekt? Niczym od fryzjera.

Cena AirCurl HP8668  319,00 zł

 Philips Air Curl