Strona główna DZIEJE SIĘ SWETRY DOROTY – MODNE SWETRY NA DRUTACH

SWETRY DOROTY – MODNE SWETRY NA DRUTACH

0
druty

Robienie na drutach już nie kojarzy się jedynie z starowinkami w bujanych fotelach, dziergającymi szaliki dla wnuków. Wręcz przeciwnie – jest coraz modniejsze, zwłaszcza że swetry robione na drutach lub na szydełku znajdują się w wielu jesienno-zimowych kolekcjach znanych projektantów. A że do jesieni jeszcze trochę czasu, warto zacząć już dziś. Mnóstwo inspiracji dadzą wam „Swetry Doroty”.

Swetry Doroty, a dokładnie www.swetrydoroty.blogspot.com, to blog Doroty Młynarczyk, która tak sama o sobie pisze: Robię ręcznie autorskie modele swetrów głównie na okrągłych drutach. Już wiem, że blog jest dla wielu zaglądających inspiracją, są też tacy, którzy sięgają po druty i zaczynają lub przypominają sobie o robieniu. Niech tak trzymają, na okrągło.

wełna

Dlatego jeśli chodzi wam po głowach pomysł na rozpoczęcie przygody z drutami, warto zajrzeć właśnie na Swetry Doroty. Znajdziecie tam nie tylko mnóstwo inspiracji w postaci gotowych damskich (choć nie tylko) swetrów zrobionych przez nią na drutach, ale także konkretne wzory i wskazówki, co kupić i jak dany sweter zrobić (dział toutorials – kursiki). Może zainspirują was jej wzory „na druty”, a może zachęcą do przeszukania sieci w celu znalezienia tego jedynego wzoru idealnego swetra?

Życzymy powodzenia – robótki na drutach i szydełku to może być naprawdę jazda bez trzymanki 😉