Strona główna MODA TOREBKI ZOUZA BY BEATA SADOWSKA & CO

TOREBKI ZOUZA BY BEATA SADOWSKA & CO

0
Zouza by Beata Sadowska & Co

fot. Zouza by Beata Sadowska & Co (fot. Agata Pospieszyńska – AFPHOTO)

Beata Sadowska przedstawia własną markę torebek – Zouza! Są one nowoczesne i stylowe. Pomieszczą rzeczy potrzebne i te trochę zbędne. 😉

 Co mówi o sobie torebka? 

Nazywam się Zouza i cenię dobrą jakość, ręczne wykonanie i styl. Lubię modę, ale ślepo za nią nie gonię. Wolę, kiedy kobiety poszukują mnie. Jestem skórzana. W różnych wzorach i kolorach. Wygodna. Dla zabieganych fashionistek, które lubią się wyróżniać klasą. Dla zapracowanych kobiet, dla których minimalizm zawsze jest w modzie. Dla dziewczyn, które pakują do mnie cały swój świat. A przynajmniej połowę. Stworzyły mnie dwie kobiety z pasją. Jedna projektuje, wymyśla i pilnuje mojej produkcji. Jest tak zapracowana i tak skromna, że woli pozostać mistrzynią drugiego planu. Druga podrzuca pomysły i mnie promuje. Mogę wam zdradzić, kim jest, bo i tak pewnie ją znacie. To dziennikarka i fanka mody, Beata Sadowska.

Jesteśmy Zouzami. I wcale się tego nie wstydzimy. Chodzimy swoimi drogami. 
Szukamy tego, co spodoba się nowoczesnej kobiecie i wielkomiejskiej dziewczynie. Podglądamy trendy, ale doprawiamy je własną wyobraźnią. Wierzymy, że czasami rozmiar ma znaczenie. I że to, co na ramieniu, może być sexy. Projektujemy to, co same chciałybyśmy nosić. Stawiamy na ręczną robotę. I produkcję spod znaku PL. Chcesz być (z) Zouzą?

Beata Sadowska